Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHIAPPA Tanıtım ve Atış Toplantısı
Etkinlik ile alakalı yazıyı aynı gün 16.30 da okuyunca içimden bir "ıhh nasıl görmedim?!?" deyiverdim. Hayırlısı inşallah.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
harun, gaul, blacksea
Çok gelmek isterdim ama maalesef hem rahatsızlık hem gözümün kesmemesi nedeniyle gelemedim. İnş'Allah kısmet başka zamana.

Kaboom olayı için geçmiş olsun diyorum.

Sn Blacksea o droneları düşürmek o kadar kolay olamayabiliyor  Angel . 30 mm uçaksavar topu bile düşüremeyebiliyor neyse konuyu çılgın uçak savarcıya bağlamadan yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
gaul, harun, blacksea, usame
Katılan tüm forumdaşları tebrik ederim. Özellikle de Sn. Harun'u böyle bir aktiviteye vesile olmasının dışında, daha bayiye bile gitmemiş tüfekler günlerce övülürken, objektif bir şekilde kendi malının eksilerini de çekinmeden gösterdiği için ayrıca tebrik ederim.

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
tirendaz, PersonalDefence, Ruhsuz, gaul, Sabri, LAMRETOEJ, sem, harun, blacksea, xeorx, demirci57, Murphy, zarif_, Gravis_Pro, usame
Keyifli bir gün olmuş, kaboom için de geçmiş olsun
Keşke İzmir için de bir tur atsanız Big Grin ya da ben İstanbul veya Ankara ya gelebilsem..
Bu arada Sayın Demirci57 ye de teşekkür ederim, fotoğraflardaki, forumda tanıdığımız kişileri bize tanıttığı için
Aslında bu gerçekten faydalı oluyor, mesela ben Sayın Harun beyi çok merak ediyordum Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, gaul
(16-12-2017, 09:22 PM)demirci57 demiş ki: "Tatlı" bir sürpriz yaparak aramıza yine sonradan katılan Sayın Sarıyerli'ye teessüf ediyoruz Smile (Biz gureba tayfasına envanterinden bir iki parça tapançe getireydi daha datlı olurdu ya, neyse...)

Sn. demirci57 ;
Öncelikle sizlerle tanışmaktan çok mutlu oldum, Envantere gelince; her zaman yanımda bir kaç parça taşıyorum Smile ama etkinlik yapılan yerde yivli tüfek ve tabanca atışı yasak olduğundan çıkarmadım , atış yapmak istediğiniz zaman haber verin bir kaç parça alıp geleyim yanınıza.

Saygılar.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
demirci57, ilksurfer, harun, usame, wubıh, xf7er, alone61, alpago, gaul, blueokkes
Sayın Sarıyerli,

Emin olun o mutluluk bize ait. Tanışmaktan şeref duyduk.

Bizde de bir iki parça laylon, teneke falan var lakin, bildiğiniz üzere Tokarev'in hastasıyız... Bir de Belçikalı Brovni'lere zaafiyetimiz var hani... Smile Atımlık değil ama, bakımlık bir iki parça fotoğraf içimizin yağlarını eritir forumcak... 

Bu arada Sako'nuz da hayırlı olsun, size yakışır. Envanterde eksik olan bir S400ler kaldı ellam? Big Grin

Saygılarımla

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
S@riyerli, Tonyukuk ÖTUKEN, ilksurfer, harun, sem, usame, wubıh, DaRkNeSs-, xf7er, alone61, alpago, gaul, blueokkes, mimaslan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi