Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHIAPPA Tanıtım ve Atış Toplantısı
Hanidir tanıtım yapmayı düşünüyorduk, ama "Federal'ler de gelsin tam takım toplanalım" diyorduk. Federal'lerin gelmesine 6-7 ay kadar daha var diye düşündük; beklemeden, hiç olmazsa Chiappa tüfekleri için İstanbul'da toplanalım dedik.

16 Aralık Cumartesi, havanın ılık ve parçalı bulutlu olacağı tahmin edilen İstanbul'da atışlı toplantıya karar verdik. 

Katılımcılar:

Chiappa Double Badger 410/410,
Chiappa Model 1887 Levyeli 12 Ga,
2.000 kadar slug ve şevrotin fişek,
Ben,
Ankara'dan konuk sanatçı: Sayın lupus,
ve sizlerden gelmek isteyenler...

Yer: Yakacık poligonu, Kartal, İstanbul
Saat: 11 gibi başlarız çekirdek çitlemeye.

Davet gerekmez, LCV yok. Kimse gelmezse memnun oluruz, adam başı 1.000 fişek düşer.  Wink

Alıntı
74 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp, ilksurfer, çatana, Murphy, Tonyukuk ÖTUKEN, hunter 12, 1905sss, yyildiz, SSSalih, madenci08, demirci57, PersonalDefence, V-Ozdemir, osman08, tirendaz, lenduha, kuzeybuzulu, alone61, sem, Kara45, LAMRETOEJ, ThePulchra, kyucel, husrev, Yasin06, gaul, browning 61, nutkey, wubıh, Vefasiz, Porsuk, karabasan, ombra, maho07, Gravis_Pro, serdaraktas, xf7er, ducak, Metur, blacksea, SKN, Xlll, seceton, hymer, asuspc, Cem1964, ugurucar57, mimaslan, Tongel, baristan2001, pasa_7676, zarif_, heisenberg, Mechul, Karagoz, Kıraç Ata, DoganSW, ŞAHAN BIÇAKÇI, fsmy, tugrul, kararsız, al-me, Fruktoz23, xlcod3r, alpago, fuat_61, sparus, S.Y, Guns N' Cars, kurtkan, Ruhsuz, tekoglu, blueokkes, Gazanfer
Ankara'dan kimler giredecek ki toplu gidiş olabilir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
gaul
Öncelikle bu tür bir olanak sağladıkları için Sn. Harun'a ve Üstad'a teşekkür ederim.

Etkinlik için ise, Levent'ten kendi aracımla tek katılmayı düşünüyorum. Yakın bölgelerden katılım yapmak isteyen arkadaşlar varsa mertarslan91@yahoo.com adresine yazmaları durumunda birlikte gidebiliriz.

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, gaul
İnşallah örnek teşkil edecek bir tanıtım olsun.
Saygılarımla

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
Xlll, Sabri, harun, gaul, xf7er, ThePulchra, DoganSW, serdaraktas, Fruktoz23, xlcod3r, alpago, mimaslan, blueokkes
Bu güzel organizasyon için teşekkürler. Orada olacağım.
Saygılar.

Alıntı

Toplantıya gelecek arkadaşların kişisel koruyucu eşyalarını yanlarında getirmeleri önemlidir.

Unutanlar için kulak tıkacı ve birkaç koruyucu gözlük bulunduracağız ama yüksek koruma ve hijyen açısından kişisel koruyucularınızı tercih etmenizi öneririm.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
gaul, Kıraç Ata, tirendaz, madenci08, Sabri, mimaslan, blueokkes, Gazanfer
Katılma durumum şüpheli ama her an her şey olabilir Sn. Rainman'den haber bekliyorum.

Alıntı

Toplantı saatinde bir değişiklik yok  (11) değil mi Sn harun?

Alıntı

(15-12-2017, 07:39 PM)blacksea demiş ki: Toplantı saatinde bir değişiklik yok  (11) değil mi Sn harun?

Yok. Kısmetse 11'e doğru bizim ekip orada olur.

Alıntı

Sn Harun,Ailent barut federal fişeklerle birlikte gelme ihtimali varmı.saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi