Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon Atmaca
Resimler yanıltıyor olabilir tabii ama bana bi parça basık bi mekan gibi geldi.
Gidip bizzat görmeden yorum yapmak pek doğru değil tabii ki ama.

Alıntı

Fiyatlar bence pahalı, en son Akdeniz Poligon'da mermi poligondan 2,5 TL fiyata atmıştık forumdan arkadaşlar ile.

Başakşehir'de yeni açılan poligonda ise 3 tl idi yanlış hatırlamıyorsam.

Nedir bu Anadolu Yakası'nın çektiği? Smile

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
sem, baykaralper, hunter 12, ilbay, blacksea, 1905sss, Murphy, demirci57
(09-01-2018, 04:59 PM)DeLLyCeM demiş ki: Hamam kokusu, neminde atış yapmaktan sıkılmıştık, gerçekten iyi oldu.

Kendi silahlarımız ve mühimmatımız ile toplamda 225 adet yaktık; 195 adet 9, 30 adet 38 olmak üzere.

Silah ve mühimmat kendinizden olduğu zaman atış başı 2.5TL veriliyor.

Bilgilendirme için teşekkürler Sn DeLLyCeM. 

Hamam kokusundan kurtulmak tabii güzel de mermi ve silah 'şahıstan' 2,5 TL ücret afaki değil midir. Yani tavanın basıklığından, aydınlatmadan önce fiyatlandırmayı dikkate almak gerekmez mi. Hayır kimse üstünde durmamış (Sn Ahmet Efe hariç), sadece bana mı yüksek geldi bu fiyat yoksa ülkede gelir seviyesi mi arttı  Shy .

Saygılar.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
1905sss, Murphy, Sabri, demirci57, hunter 12, mimaslan, ilbay
Mekanda şişe açtırmakla bir kutu 9mm açtırmak arasında fark kalmadı. Smile

Alıntı
25 üye teşekkür etti:
1905sss, Murphy, maho07, Sabri, blacksea, kuzeybuzulu, demirci57, hunter 12, Murata, sem, Elbruz71, Yusufilkay08, Ahmet Efe, mimaslan, alone61, alpi, baykaralper, şahin44, ThePulchra, Gazanfer, karaca, batuhanvurall, alpago, Vefasiz, sss5423
Açıldıktan kısa bir süre sonra ben de Poligon Atmaca'ya gittim. Poligon ekipmanının yeniliğini, çalışanların ilgisini olumlu yönler olarak sayabilirim. Bununla hedeflerin aydınlatması ve poligonun lobi kısmı biraz daha özenli olabilirdi. Açıkçası diğer poligonlarda atış başına fiyat 3,5 TRL iken burada 4,5 TRL lik fiyata neden olacak bir fark bulamadım.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Ahmet Efe, Gazanfer
Herkese merhaba,

Bugün bir arkadaşımla uğrayıp atış yapmak istedik, telefonla fiyat sorup silah-mermi poligondan 4.5 TL cevabını alınca vazgeçtik doğrusu. Poligon sayısı arttıkça, rekabetten ötürü fiyat düşmekten ziyade "nasılsa ilgi var" denilerek fiyat artırılıyor sanırım. Umarım bu konuda yorumları dikkate alıp yeni bir düzenleme yaparlar.

Foruma giriş mesajım da Poligon Atmaca'ya sitem etmeye kısmetmiş. Smile

Sevgiler...

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
baykaralper, ilbay, Red Kit, Ahmet Efe, Sabri, 1905sss, Murata
Hatta gereksiz pahalı olmuş.
Umarım konuyu tekrar değerlendirirler ve bu sayede seçeneklerimiz artar.
Yoksa en güzel çözüm arkadaşlarla bir araya gelip, arabaya atlayıp karşıya Küçükçekmece'ye doğru geçmek olacak.

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Efe
Poligon Club da mermi ve silah kendinizin olunca 1 TL atis fiyati yine Basaksehirde ki Poligo da 1.5 TL , anlam verilmez bir pahalilik , sanirim poligonu kullandirmaya niyetli degiller.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
hunter 12, 1905sss, baykaralper
Hatta bu kadar mesajdan sonra bile fiyatlar konusunda bir yorum getirmeyen poligon yönetimi poligonu kullandırtmamak konusunda dediğiniz gibi kararlı sanırım Sn.SalimD061. Belirttiğiniz her iki poligona da zaman zaman gidiyorum. İkisi içinde olumlu yorum yapabilirim. Fiyatları da görece uygun.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SalimD061

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi