Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon Atmaca
[Resim: 20180107_163115.jpg]

Siftahımızı yaptık sonunda. Atış, Sarsılmaz K11 ile yapıldı 10 metreden  5 atış. Resimdeki silah bana ait.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
ugurucar57, demirci57, Gravis_Pro, Karagoz, xxglockxx, yyildiz, sem
(22-12-2017, 04:27 PM)PoligonAtmaca demiş ki: Fiyatlarımız: Açılış itibari ile:

1 "MERMİ+SİLAH POLİGONDAN"                          4.50 TL
2 "SİLAH ŞAHSIN MERMİ POLİGONDAN"                3.50 TL 
3 "MERMİ ŞAHSIN  SİLAH POLİGONDAN"               3.00 TL 
4 MERMİ VE SİLAH ŞAHSA AİT                              2.50 TL
5 GRUP ATIŞLARI                                                4.00 TL      "10 kişi ve üzeri grup atışları için geçerlidir.
                                                                                          Grup atışlarında ambulans müşteriye aittir."
6 "ATIŞ EĞİTİMİ ÜCRETİ (Saatlik)"                        100.00 TL   "Eğitimin saatlik ücretidir.
                                                                                           Eğitime atış dahil değildir."

Rekabet ve yenilik parametreleri fiyatlara pek yansımamış ne yazıkki.
En azından silah ve mermi atıcıdan olmak üzere atış ücreti 1.5TL yi geçmemeliydi diye düşünüyorum. 

Selamlar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
baykaralper, Ahmet Efe, aquila54
sn. ilbay'ında dediği gibi fiyatlar rekabete pek yansımamış gibi.
Hayırlı olsun diyelim.

Sn.Machete ilk kullanımınızdaki yorumlarınızı alsak süper olur.
Atış alanı, sosyal alanlar vs.

Alıntı

20 GA ile atışa izin var mı acaba.

Alıntı

[Resim: 20180108_101704.png]

Mekan ferah, geniş basık değil. Girişde uzun bir alan, bekleme salonu olarak yapılmış. İzolasyon gayet güzel, bekleme salonunda otururken ses rahatsız etmiyor. Atış mahali haavalandırması gayet iyi, rahatsız edici bir havası yok rahat nefes alınabiliyor. Tavan yüksekliği ve mekan genişliğide keza gayet güzel. Çalışanlar da güler yüzlü, bilgili, ilgili hoş sohbet insanlardı. Hani yap atışını bas git tavırları yok. Benim izlenimlerim bunlar. Tüfek atışı var mı? Onu sormayı umuttum, telefonla sorulabilir.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
tirendaz, baykaralper, ugr, OzgurSarigul, S@riyerli
Çok teşekkürler sn.Machete.
Krokiden anladığım kadarı ile iki ayrı poligon alanı arasında bi sosyal alan oluşturmuşlar. Geniş gibi duruyor. Dediğiniz gibi çoğu poligonda hadi atışını yap git edası oluyor ve bu çok rahatsız edici. Şahsen ben atış yaparken aralarda çayımı kahvemi içip sohbet edip bilgi alışverişi yapabileceğim poligonlardan keyif alıyorum.
Bu arada fiyatlandırmaları konusunda bir sohbetiniz oldumu? Yani yüksek düşük vs. yorumaları okuyorlardır malum.
Görebildiniz mi acaba silah aksesuarları, parça, fişek vs satış alanı mevcut mu?

Alıntı

(08-01-2018, 10:02 AM)Machete demiş ki: [Resim: 20180108_101704.png]

Mekan ferah, geniş basık değil. Girişde uzun bir alan, bekleme salonu olarak yapılmış. İzolasyon gayet güzel, bekleme salonunda otururken ses rahatsız etmiyor. Atış mahali haavalandırması gayet iyi, rahatsız edici bir havası yok rahat nefes alınabiliyor. Tavan yüksekliği ve mekan genişliğide keza gayet güzel. Çalışanlar da güler yüzlü, bilgili, ilgili hoş sohbet insanlardı. Hani yap atışını bas git tavırları yok. Benim izlenimlerim bunlar. Tüfek atışı var mı? Onu sormayı umuttum, telefonla sorulabilir.
Aradım sormak için ama telefonu açan olmadı. Birde mail atalım bakalım.Smile Gerçi hiç umutlu değilim.Smile

Alıntı

Büyük ihtimal yoğundur orada ki kişi, yoksa cevap veriyorlar. Siz arada arayın, yani ilgide bir sıkıtı söz konusu değil. 1 saatlik bir muhabbetim oldu, atış öncesi ve atış anında. Fiyat konusuna girmedim, envanterleri açık alanda değil kilitli dolapdan çıkartıp getiriyorlar mermilerle beraber. Daha rahat bir zamanda, daha detaylı muhabbetlere girilebilir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ugr
Merhaba,

Bugün lokasyon olarak evimize yakın olduğundan poligona bir ziyaret gerçekleştirdik;

Havalandırması sıkıntısız, tavanı basık olmayan, aydınlatması iyi seviyede olan bir tesis.

Hamam kokusu, neminde atış yapmaktan sıkılmıştık, gerçekten iyi oldu.

Kendi silahlarımız ve mühimmatımız ile toplamda 225 adet yaktık; 195 adet 9, 30 adet 38 olmak üzere.

Silah ve mühimmat kendinizden olduğu zaman atış başı 2.5TL veriliyor. 

Toplamda da 8 defa hedef kağıdı değiştirdik.

Atış Yolu

[Resim: IMG_20180109_122416.jpg]

[Resim: IMG_20180109_122326.jpg]

Atış Yolu Arka Kısım

[Resim: IMG_20180109_122356.jpg]

Hareketli Hedef Bölümü

[Resim: IMG_20180109_123559.jpg]

Hareketli Hedef Arka Kısım

[Resim: IMG_20180109_123603.jpg]

Bekleme Salonu

[Resim: IMG_20180109_123647.jpg]

[Resim: IMG_20180109_123621.jpg]

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
lupus, S@riyerli, ilksurfer, heisenberg, sem, demirci57, blacksea, Murata, ismicey, karaca
Şu deri koltukları görünce aklıma Altunizade'deki meşhur poligon geldi nedense Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lupus

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi