Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon Atmaca
Kadıköylülere müjde!!! Poligon atmaca açılmış, sitesinden takip ediyordum çok yakında ibaresi vardı sadece, bugündr kontrol ettim açılış ve kapanış saatlerini girmişler. Poligon Şükrü Saraçoglu stadının yan sokağında.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lotus72, cem321, alpi
https://www.poligonatmaca.com

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lotus72
Çok sevindim.
Anadolu yakasında - hatta İstanbul genelinde rekabetin artması harika.
Belki bu sayede silah - mermi poligondan atış başına ücreti 3-3.5TL arasında bir süre daha görebiliriz.
Yoksa 4 lira eli kulağında geliyor. Yaza kalmadan 5 bile olur.

Burada bir Atlas atış poligonu vardı. Sivil kullanıcıya açılmamıştı. Sanırım aynı yer.

Alıntı

Evet Atlasdı isim değiştirdiler yada direk el değiştirdi.

Alıntı

Biraz önce telefonda konuştum kendileriyle cumartesi günü yani 23 Aralıkta bir aksilik olmazsa açılış yapılacağı söylendi. En azından ben de buradan bu bilgiyi paylaşmış olayım, kısmet olursa haftaya atışa gidip deneyimlemek istiyorum.

Saygılar

Alıntı

Sonunda açılışı yapıyorlar çok şükür !!! Beklediğimize değer umarım Kadıköylüler olarak.

Alıntı

Fiyat konusunda bilgi aldınız mı Sayın KaanY34?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpi
(19-12-2017, 10:17 AM)Ahmet Efe demiş ki: Fiyat konusunda bilgi aldınız mı Sayın KaanY34?
Sayın Ahmet Efe;

Henüz açılış yapmadıklarını söyleyince pazartesi tekrar ararsınız dediler bende onun üzerine fiyat bilgisi almadım.

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Efe
Merhaba,

24 Aralık 2017 tarihinden itibaren atış alanımız kullanıma açılacaktır.

Fiyatlar ile ilgili bilgi ve rezervasyon için : 0216 572 72 72 nolu telefonu arayabilir,

poligonatmaca@gmail.com
poligonatmaca.deniz@gmail.com maillatından bize ulaşabilirsiniz.

Fiyatlarımız: Açılış itibari ile:

1 "MERMİ+SİLAH POLİGONDAN"                          4.50 TL
2 "SİLAH ŞAHSIN MERMİ POLİGONDAN"                3.50 TL 
3 "MERMİ ŞAHSIN  SİLAH POLİGONDAN"               3.00 TL 
4 MERMİ VE SİLAH ŞAHSA AİT                              2.50 TL
5 GRUP ATIŞLARI                                                4.00 TL      "10 kişi ve üzeri grup atışları için geçerlidir.
                                                                                          Grup atışlarında ambulans müşteriye aittir."
6 "ATIŞ EĞİTİMİ ÜCRETİ (Saatlik)"                        100.00 TL   "Eğitimin saatlik ücretidir.
                                                                                           Eğitime atış dahil değildir."

Merak etmeyin beklediğinize değeceğini düşünüyorum, merakları gidermek adına biraz bilgi vermek isterim;

- Alanın içerisinde standartlara uygun olarak tasarlanmış 2 adet poligon bulunmaktadır.
- Her iki poligonumuzda 25m dir.
- 1. poligonun içerisinde tavandan çağırmalı hedef mevcuttur.
- 1. poligonumuz 4 yolludur.
- 2. poligonumuzda sabit hedefler, gerçek atışlı interaktif hedef ve reaksiyon çalışmalarına yönelik aksiyon hedef olmak üzere 3 ayrı çeşit hedef bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra topluolarak yapıcak organizayonlar için sonu atışlı veya atışsız biten güç mani parkurumuzdan da yararlanabilirsiniz.

Poligonumuz eski adı Atlas Poligon olan, yeni ismiyle Aksiyon Poligon olan yurtiçi ve yurtdışında 150 nin üzerinde poligon yapmış olan atış poligonu imalatı firması tarafından yapılmıştır. Standartlara uygun bir şekilde üretilmiş yönetimide uzun zaman boyunca poligon yonetimi yapmış olan kişiler tarafından yapılmaktarı.

24 Aralıktan itibaren bütün atış  meraklılarını bekliyoruz.

Alıntı

pahalı başladılar 4.5 TL fiyat verdiler
(20-12-2017, 01:16 PM)KaanY34 demiş ki:
(19-12-2017, 10:17 AM)Ahmet Efe demiş ki: Fiyat konusunda bilgi aldınız mı Sayın KaanY34?
Sayın Ahmet Efe;

Henüz açılış yapmadıklarını söyleyince pazartesi tekrar ararsınız dediler bende onun üzerine fiyat bilgisi almadım.

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Vefasiz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi