Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tritium Nişangahlar
Öncelikle Hs9 tabancamı alım aşamasında Sn. Hasan beye çok teşekkür ederim, ne zaman telefon açsam elinden geldiğince yardımcı oldu. Sn. Lupus'a da XD/HS2000 raporu yazısı ve diğer inceleme yazıları için teşekkür ederim.

Aşağıdaki resimlerde  HS-9 için piyasada bulunan ve edinebildiğim 4 farklı Tritium nişangahın ölçüleri ve karşılaştırmaları var. Genel olarak aralarında çok büyük farklar yok. Tritium ışık verme oranları aynı, resimleri Canon 700D ile çektim, karanlıktaki çekimin iyi çıkması için diyafram bir miktar açık beklediği için ışıma biraz fazla gözüktü, bu yüzden en sona cep telefonu ile çekilmiş bir resim ekliyorum. Cep telefonu ile koyduğum resim karanlıkta gözün gördüğüne yakın görüntü veriyor lakin odak düzgün olmadığı için alttaki ve üstteki nişangahların ışıkları az çıkmış bu sizi yanıltmasın, gerçekte parlaklıklık olarak birbirlerinden pek farkları yok. İki modelde gezlerde ayar vidaları var, bu yüzden resimlerde altlarına alyan anahtarlarını koydum. Eksikleri söylerseniz elimden geldiğince eklemeye çalışırım.

[Resim: olculu.jpg]

[Resim: onden.jpg]

[Resim: yan.jpg]

Cep Telefonu ile çektiğim resim;

[Resim: cep.jpg]
[Resim: komple.jpg]

Alıntı
19 üye teşekkür etti:
Sabri, Murphy, sparus, heisenberg, Tonyukuk ÖTUKEN, harun, Kanuni, Xlll, alpago, payback, asuspc, yalnizefe, Huysuz, Fruktoz23, Vectra, husrev, batuhanvurall, baykaralper, Zamane Akıncısı
Bu Tritium Nişangahları Benelli Süpernova Ghost Sight için nereden bulabiliriz acaba ?

Alıntı

(03-12-2017, 09:57 PM)bayevler demiş ki: Bu Tritium Nişangahları Benelli Süpernova Ghost Sight için nereden bulabiliriz acaba ?

Sn. bayevler,

Ben bu ürünleri bir arkadaşım vasıtasıyla yurtdışından temin ettim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
bayevler

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi