Tabanca taşıma çantası
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabanca taşıma çantası
Değerli Arkadaşlarım,
Bu konu altında ülkemizde bulabileceğimiz tabanca taşınabilecek çanta seçimleriniz ve tavsiyelerinizi soruyorum..Herhangi bir çanta değil bu..Öncelikle silah için tasarlanmamış ya da onuntaşımaya uygun olmayan bir çanta gerçekten hemen dağılıyor,deliniyor deforme oluyor..maxpedition çantalarını tek tek inceledim anak daha şık ve takım elbise ile de taşıyabıleceğim bir çanta arıyorum..Günlük olarak sürekli taşınacağı içün çok buyuk olmasın istiyorum ama şu küçük çantalarıda hiç sevmediğimi belirtirim..İçünde ailah el feneri multitool sigara çakmak cüzden anahtar cüzdannkalem taşınabılecek bir çanta olarak ne tabsiye edrsiniz sizler nasıl çantalat taşımaktasınız...silah taşımasanızda çanta taşıyanları seçimlerini merak ediyorum sonuçta çakı fener taşıyan insanlarız ve hepsini cebimize koyamıyoruz malesef şimdiden teşekkürler

Alıntı

Bende G.P.S Tactical'ın aşağıdaki çantası var.
G.P.S. Double Pistol Case: https://tinyurl.com/ybrwa698

Omuz askılığı yok ancak çantayı elde taşıyorsanız tanımlamanıza uygun olabilir.
(Kulaklık sığmıyor, ayrıca taşımanız gerekir.)
Ben Abd'ye giden bir tanıdık vasıtasıyla almıştım. Mermi kutusunu poligonda kullanıyorum.

Bir de YDS üretimi, 5.11 kopyası aşağıdaki çantayı kullanıyorum.

https://tinyurl.com/y7ny5nue

Hem ön tarafa hem de sırt tarafına çapraz asılabiliyor. Biraz alışmak lazım yalnız, bana dengesiz gelmişti ilk birkaç kullanışımda.
İki fermuarlı göz arasında gizli sayılabilecek, cırt bantlı, korumalı bir tabanca gözü var. Kompakt tabancalar için oldukça uygun, ihtiyaç halinde tabancayı kavrayıp çekebilecek şekilde yerleşiyor.

Fakat örneğin BHP o göze sığsa da çapraz yerleşiyor, yani aniden çekmek pek mümkün olmayabilir.
Diğer gözler oldukça geniş, kutusuyla beraber kulaklık, şarjör kılıfı, dış kılıf gibi poligonda kullanabileceğiniz parçaları rahatlıkla alıyor. Bu gözlerin iç çeperlerinde koruma olmadığından tabancayı kılıfsız taşımak için uygun değil

Tabi bu çanta takım elbise ile kullanmaya pek uygun olmayacaktır.

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
alpi, victorinox

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi