Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOCTER
#1
Merhaba,

Yeni ve değerli bir markayı da envanterimize kattık. NOBLEX firması ve tanıdığımız markasıyla DOCTER refleks nişangahları.

Alman optik firması Noblex, oldukça yüksek kalitede optik ürünlere sahip. Docter markalı reddotlar ise piyasada saygı duyulan, sağlam, yüksek kalitesine oranla uygun fiyatlı ürünlerdir. Ürünler Alman menşeili, yani Alman firmasının Uzakdoğu'da ürettirdiği mallar değil.

En hesaplı ve en renkli modeli olan DOCTERsight C ile başlayan seri DOCTERsight II Plus ve DOCTERsight III ile devam ediyor.


[Resim: 55742_Docter_Sight_C_2.jpg]


[Resim: 55707_DOCTERsight_III_Weavermount.jpg]


Tüm DOCTERsight C, II Plus ve III  modellerinin 3.5 MOA tipleri ithal edilmiştir. 

Sadece DOCTERsight II Plus modelinin özellikle tabanca ve yarışma tipi olan IPSC versiyonu 7 MOA noktaya sahiptir:


[Resim: 55732_docter_ipsc.jpg]Yukarıdaki tüm bu ürünleri montajlamak için ayrı satılan ve kullanacağınız silaha uygun adaptörü de satın almak gerekmektedir.Bu ürünler arasında en ilgi çekici olanı ise, bence QUICKsight modeli. Bu reddot başka bir montaj aparatına gerek duymadan doğrudan yivsiz tüfek bandına takılmakta. Yani en değerli, klasik süperpozelere dahi, hiçbir silahçı işlemi görmeden, tüfeğin aslını bozmadan, sağını solunu delmeden, kızak takmadan reddot kullanma olanağı sağlıyor. Dünyanın en alçak atış aksı sağlayan bu model, aynı zamanda çok hafif, sadece 25 gram.


[Resim: 55735_Quicksight_1.jpg]


[Resim: 55735_Quicksight_4.jpg]


Birçok montaj aparatı ve yedek kapaklarıyla birlikte, tac87 üzerinden, tavsiye edilen perakende fiyatı + KDV ile satışta:

http://www.tac87.com/marka/noblex-docter#labels=177-3
 
Alıntı
35 üye teşekkür etti:
lenduha, Xlll, pasa_7676, FireStorm, ugurucar57, ilksurfer, Rangeman, m16a2, Sabri, alpi, 1905sss, hunter 12, Kara45, tugrul, sem, SSSalih, asuspc, Surmene, xf7er, nutkey, Cem1964, maho07, tirendaz, serdaraktas, Ruhsuz, ALPTUG, al-me, heisenberg, alpago, kut4, çatana, xxglockxx, madenci08, OCEANBORN, xeorx
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi