ERSÜS SİLAH SANAYİ
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERSÜS SİLAH SANAYİ
Gövde ve el kundağı detayı.
[Resim: 22555237_1821341061227679_7944369584742117561_n.jpg]

Detay
[Resim: 25443213_10216131088378196_1868750822283539704_n.jpg]

[Resim: 25398877_10216131087018162_572869183758471184_n.jpg]

Son hali.
[Resim: 25073081_10216046076812960_359473957128347166_o.jpg]

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
Karagoz, Gravis_Pro, ERDAL, usame, PersonalDefence, sem, heisenberg, Fruktoz23, mimaslan
Değerli forum üyeleri merhaba.
Buradaki üstadlarımızdan bilgi edinmek amacı ile birkaç konuda yardım almak istiyorum.
Aşağıda yazdığım sorular ile ilgili bana yol gösterirseniz minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürler.

Satış sayfasında görünen modeller ile bazı kullanıcıların resimlerinde farklılıklar mevcut
Örnek verecek olursak
1- El kundağı
2- Arpacık
3- Namlu giydirme
4- Alev gizleyen

Satış videolarında tüfeğin namlu giydirmesiz şekilde gönderildiği görünüyor ve tek jarjör mevcut.

Bunları satın alırken özel bir istektemi bulunuyoruz , yoksa dışardan kendi imkanlarımızlamı modifiye ediyoruz?
Eğer biz temin edip alacaksak sipariş etmemiz için adres ve malzemelerin isimlerini belirtirmisiniz.

Teşekkürler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ERDAL
(02-02-2018, 03:29 PM)D@KT@R demiş ki: Değerli forum üyeleri merhaba.
Buradaki üstadlarımızdan bilgi edinmek amacı ile birkaç konuda yardım almak istiyorum.
Aşağıda yazdığım sorular ile ilgili bana yol gösterirseniz minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürler.

Satış sayfasında görünen modeller ile bazı kullanıcıların resimlerinde farklılıklar mevcut
Örnek verecek olursak
1- El kundağı
2- Arpacık
3- Namlu giydirme
4- Alev gizleyen

Satış videolarında tüfeğin namlu giydirmesiz şekilde gönderildiği görünüyor ve tek jarjör mevcut.

Bunları satın alırken özel bir istektemi bulunuyoruz , yoksa dışardan kendi imkanlarımızlamı modifiye ediyoruz?
Eğer biz temin edip alacaksak sipariş etmemiz için adres ve malzemelerin isimlerini belirtirmisiniz.

Teşekkürler.

1- El kundağı - Tek tip , farklı olanlar kullanıcıların kendi modifiyeleri.
2- Arpacık - İstersen firma veriyor
3- Namlu giydirme - Standart , istersen söküp çıplak namlu kullanabilirsin.
4- Alev gizleyen - Standart.

Alıntı

Sayın Crx ; Sanırım Sorularımı yanlış anladınız Smile

Yazdığınız maddeler sadece olması gereken şeyler ; Benim sorduğum ise , Tanıtım videosunda kutu açılımında namlu giydirmenin olmaması?
El kundağının diğer tanıtım videoalrından farklı olması vb...

Saygılar.

Alıntı

(08-02-2018, 12:25 PM)D@KT@R demiş ki: Sayın Crx ; Sanırım Sorularımı yanlış anladınız Smile

Yazdığınız maddeler sadece olması gereken şeyler ; Benim sorduğum ise , Tanıtım videosunda kutu açılımında namlu giydirmenin olmaması?
El kundağının diğer tanıtım videoalrından farklı olması vb...

Saygılar.

Sayın D@KT@R ,

Aslında yanlış anlamadım diye anladım ama Smile
Maddeler mevcut zaten kutu içinde, tanıtım videolarında bazıları eksik olabilir. ( Tahmin ediyorum ) 
Belkide sonrasında kutu içeriği değiştimi bilemiyorum.
Silah namlu giydirme ile veriliyor ( du ) , üstünde katlanır gez takımı var ( dı ) namlu giydirmeyi çıkartırsanız çıplak namlu şeklinde kullanabiliyorsunuz , ayrıca 1 adet ayaklı front grip ve askı kayışı var. Sanırım 3 adet polimer şarjör veriyorlar , 5 - 10 - 14 .

Silah modellerini burada bulabilirsiniz , yada yakın bir bayiden bakabilirsiniz http://ersusarms.com/ers-2017-modeller.asp

Ek olarak dün yayımlamışlar , yeni şarjörlerde yakında piyasada olacak sanırım.

[Resim: 2dh62x2.jpg]

Alıntı

Sayın Crx linkteki videoda gördüğüm tüfekten dolayı şüphede kaldım , isterseniz bir bakın.
Fabrikayı arayıp yetkili birinden de öğrenebilirim ama gereksiz muhabere yapmamak adına , burada arayıp görüşmüş ve bilgi sahibi olan bir forum üyesinden öğrenmek için maddeleri yazdım,
Sonuçta benim gibi ilerde aklına bu sorular takılan başka forum kullanıcılarıda bu sayede öğrenir düşüncesi ile.

Facebook sayfalarında bu jarjörleri götdüm bugün. İlgi ve alakanız için teşekkürler.

Saygılarımla.

Alıntı

Değerli forumdaşlarım,

Şu anda bu tüfekle ile ilgili tüm paylaşımlar ve videolar: Atıyor mu?- Atıyor, Tutukluk yapıyor mu?- Yapmıyor aşamasında. Yani, herkes Safir faciasından sonra güvenilirlik testlerinde. Başka incelemeler yok mu? Yoksa bu hobi tüfeğinin amacı sadece çekirdek çitler gibi fişek çitlemek mi?

Örneğin sayın Yasin06 başka bir şarjörlü tüfeği çok başarılı bir şekilde inceleyip değerlendirmesini yapıyor:

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid348032

Benim de inceleme konusunda kendisine naçizane bazı önerilerim olmuştu:

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid348014 

Böyle ciddi bir inceleme yapan olacak mı?

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Yasin06, nsyuksel
Ayrıca; Sayın SSSalih'in Ersüs yol hikayesi http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=14611

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
D@KT@R
(08-02-2018, 06:21 PM)AsmTR demiş ki: Ayrıca;  Sayın SSSalih'in Ersüs yol hikayesi   http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=14611

(08-02-2018, 06:11 PM)Sabri demiş ki: Şu anda bu tüfekle ile ilgili tüm paylaşımlar ve videolar: Atıyor mu?- Atıyor, Tutukluk yapıyor mu?- Yapmıyor aşamasında.

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
D@KT@R

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi