XDs Yeni Cep Silahınız...
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XDs Yeni Cep Silahınız...
Merhaba arkadaşlar
Bugün sabah 8:20 sularında MKE kapısından girdim.8:35 gibi veznedeydim.10 dk ödeme fatura ve depodan silahı almam sürdü.MKE içerisinde yönlerdirmede sagolsun güvenlik personelleri yardımcı oluyorlar.Hs satın alma sürecinde ise Sn Hasso1 gerek telefondan gerek watsap yazışmaları ile yurt dışında oldukları zaman bile kısa süre sonra geri dönüş yaptılar.Ben de ilk xds 9mm alan kişi oldum.09: 00 da da poligonda test ettim.Poligon görevlileride gayet sıcak kanlı, ilgiliydiler.09.15 de MKE den çıktım.Sonuç olarak kaptırmatörlere G 43 için 5000 $ teklif etmeme rağmen silah bulamadım.1826 $ lara eş değer sıfır bir tabanca gayet iyi.Herkese teşekkürler

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, hasso1, Red Kit, şahin44, Vefasiz, taarruz, turion64, drmehmet, demirci57, alone61, ceruh, CoolHand, Zamane Akıncısı, serdaraktas, Gazanfer
[Resim: xds.jpg]

Alıntı
29 üye teşekkür etti:
demirci57, hasso1, taarruz, S@riyerli, kut4, tirendaz, 1905sss, serdaraktas, Zamane Akıncısı, jfmrk, F.T, Karagoz, scarface4086, karabasan, Vefasiz, Kıraç Ata, maho07, heisenberg, mimaslan, Surmene, baykaralper, ŞAHAN BIÇAKÇI, xeorx, Murata, cirido, batuhanvurall, kuti, nutkey, Gazanfer
Hayırlı olsun.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
F74
Hayırlı olsun Sn F4,
Allah kötüye kullanmayı nasip etmesin.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
F74
Teşekkür ederim

Alıntı

[Resim: 20180223_161013.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Zamane Akıncısı
Hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
F74
[Resim: 20180224_115605.jpg]

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Zamane Akıncısı, heisenberg, mimaslan
[Resim: xds_gez.jpg]

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Zamane Akıncısı, S@riyerli, heisenberg
Hayırlı uğurlu olsun sn.f74 kazasız belasız kullanınız inşallah.
45acp ve 357mag 'dan sonra envantere dahil etmek istediğim bir 9mm arayışım var ve xds fiyat/performans oranı ile güzel bir alternatif gibi duruyor. İlk genel yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
F74

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi