Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XDs Yeni Cep Silahınız...
Evet G43 ile aynı özellikte imiş. Fotoğraflar gerçekten çok güzel. Ben HS'yi model olarak beğenirim ama subcompcta baktığımda bana hep böyle önü kesilmiş de zoraki subcomact yapılmış gibi gelir, beğenmem. O beğenmediğim tip bu tabancada değiştirilmiş gibi geldi. Bu görseldeki sürgü rengi ile gelecekse (sanırım stainless sürgüden biraz farklı bir rengi var) fiyatı da tercih edilebilir olduğu ölçüde bir tabe satın almak isterim.

Sn. Hasso, muhtemel fiyat aralığı konusundaki bilgilendirmenizi merakla bekliyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Vefasiz, Pistov
(17-11-2017, 02:38 PM)hasso1 demiş ki: Geliş takvimi henüz netleşmedi.
Gelecek modelleri sırasıyla burada tanıtıyoruz.
XD Mod2  leri tanıttık,
XDm 5,25 45ACP tanıttık,
XDs de tanıtıldı, haftaya da belki yine bir anons yaparız...

Sn. hasso1, pek de birşey tanıtmamışsınız aslında. Sadece iki tane fotoğraf koymuşsunuz.
Biraz özelliklerini (specs.) yazsanız da tanısak tanışsak Smile

Saygılarımla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
drmehmet, alpi, topraxxx
[Resim: XDS9339_S_28.jpg]

Zamanında HS 2000 ile 200 kadar atış yapmıştım. Sahibi arkadaşım da binlerce sıkıntısız atış yaptığını beyan etmişti. 

Her ne kadar sorunsuz bir silah olsa da tabanca da fazla teferruatlardan her zaman çekinmişimdir. O kıvırma sac pimler zamanla laçkalaşacak gibime gelir hep.

Şöyle bir baktım da 9 adet pim saydım tabancanın üzerinde. Bir tane de tırnakta olsa 10 tane. Kabze emniyeti ve atım yatağı dolu müşürü olmazsa olmaz ayrıntılar mıdır?

İşte Glock' u sevme nedenlerimden biri de gereksiz yere pim kullanmamasıdır. Kullandığı 2 adet pim de dolgu çeliktir.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Altuğ, ozerdas, Tongel, drmehmet
O ayrınılar rakiplerinden farklı kılan özelliklerdir. ABD deki forumları okursansız pim kaynaklı genel sorun rapor edilmemiş. Ama glock ülkemizdeki bir testte o çelik pimi dağıttı diye hatırlıyorum.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
şahin44, Zamane Akıncısı
Sn. Hasso1,
Yaklaşık fiyat bilgisini merakla bekliyorum.
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Pistov
Sn. Hasso1,
Yaklaşık fiyat aralığı ve yaklaşık sipariş sayısı ile ilgili detayları merakla beklemekteyiz. G43 lerde olduğu gibi kapanın elinde mi kalacak yoksa telebi uzun bir süre karşılayacak mı?
Durumlarıma göre bir adet stainless modele talip olma adayıyım.

Alıntı

Cevap almak için biraz Glock övmemiz gerekecek sanırım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Zemre10
Sayın Altuğ 2000$ altı olur. Daha net bir bilgi şu aşamada bende de yok.
Colt be Glock 43deki gibi bir kaptırmatör saldırısı olmazsa ilk gün bitmez.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Rockatansky, Pistov, Zemre10, F74
Kaptırmatörlere kaptırırsak artık bir sonraki siparişe alırız, tok alıcıyızSmile

Alıntı

Hs tabancaların geliş tarihiyle ilgili bir bilgi var mı?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
F74

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi