Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon E5
Yarın yine atışa gideceğiz. Fakat bu defa atıştan önce kişi başı 150 mermi atacağız deyip toplamda 450 mermi atacağımızı söyleyip pazarlık sünnettir diyeceğim. Elimi uzatıp tutmasını bekleyeceğim. Elimi tutarsa bir şansımız var diyerek 2.5 Tl'den fiyat vereceğim yetkilide 3.5 TL'den başlayacaktır. Bakalım alacağım cevap ne olacak. Ne demişler isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara.

Alıntı

Poligona gittik ama ben pazarlık teklifini söyleyemeden kendimizi atış yaparken bulduk. PPQ ile 100 atım daha yaptık . Sn hunter 12 sizin hoşunuza gidecek bir video daha. Mekan poligon E5. Çok yıllar üstüne ilk defa tüfek atışı yaptım. Vurduğumu bile göremedim. Tuhaf bir nişangahı var tüfeğin. Kötülemiş de olmayayım tüfek iyidir ben biraz geride kalmış olabilirim.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
hunter 12, tanerzorlu01, Surmene, demirci57
Dün yeni aldığımız Zig 14 tabancayı denemek için poligona gittik. Poligon da 100 adet Sterling parabellum mühimmat kullandık. 13 ve 15 kapasiteli şarjörler ile arka arkaya 28 el atış yaptığımızda her şarjör bitiminde üst kapak geride kilitli kaldı. Tabanca da herhangi bir besleme problemi veya mühimmatın ateş almaması durumu olmadı.   Arkadaşlar biz açıkçası tabancayı beğendik.
Konuya birkaç video ekleyelim. Sağ elini kullanan bir atıcı olarak sol elimi de geliştirmeye çalışıyorum.

Tek el ile çift göz açık atış çalışması

Tek el ile çift göz açık rehine kurtarma atışı çalışması

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01, waltherslv, wubıh, Surmene, 1905sss, demirci57, efe1753
Bu gün gerçekleştirdiğimiz atışlardan sonra bulundurma ruhsatlı Beretta F92'nin detaylıya girmesi gerektiğine karar verdim. İlk defa detaylı yaptığım F92'yi çok parçasından dolayı sevmedim fakat sökme ve takma kolaylığı da avantajlı. Resimlerini sizlerle de paylaşmak istedim .

[Resim: IMG-5906.jpg]

[Resim: IMG-5911.jpg]

[Resim: IMG-5914.jpg]

[Resim: RMRN5113.jpg]

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Bren Lazoli, demirci57, Zemre10, alone61, Kıraç Ata, efe1753, hunter 12, karabasan
Poligon E5'e her ay 2-3 kere eşimle dostumla gittiğim bir poligon. ortam samimi atış öncesi sonrası çayımızı muhabbetimizi edip atışa geçiyoruz. eğitmenleri bilgili ve çok sıcakkanlı öğretme çabasında. Bayan atış eğitmenleride var. konusunu görünce forumda tecrübelerimi aktarmamak olmazdı. şuan güncel fiyatı silah+mermi 4TL. park sorunu yok.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
karabasan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi