Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon E5
Sevgili silahseverler bugün  Poligon E5'e uğradım.

Poligon Torium Avm'nin biraz ilerisinde merkezi bir konumda, ulaşımı kolay. 

Poligon temiz , ışıklandırması güzeldi.

Atış hocası Ali Rıza Bey güleryüzlü ve poligona gelen silahseverlerle yakından ilgileniyor.  Bugün poligona bir şarjör fişek atmak ve yeni açılan poligonu görmek için gittim. Ali Rıza Bey'in ilgi ve alakası sonucu anlamadan 50 adet fişek yaktım. Poligon'da keyifli bir vakit geçirdim.  Arkadaşlar, açıkçası ben Poligonu beğendim. İlgi alaka güzeldi. Bazı işletmeler gibi atıcı bir an önce atsın gitsin durumu yok.

Poligon fiyatı tabanca + fişek poligondan fişek başı 3 TL,

Tabanca bizden fişek poligondan 2 TL.

Tabanca ve fişek bizden 1 TL

Poligon adresi Turgut Özal Mahallesi 33.Sokak Otoport AVM sitesi No 62-63 Esenyurt

Siz silahseverlerle izlenimlerimi paylaşmak istedim.

Saygılarımla.

Atış eğitmeni Ali Rıza bey ile çekildiğimiz fotoğrafımız...

[Resim: IMG_20171113_WA0012.jpg]

Alıntı
30 üye teşekkür etti:
Yasin06, ThePulchra, ckenarli, demirci57, sirflayer, lupus, SalimD061, wildeagle, sem, alpago, baykaralper, Surmene, mimaslan, alpi, ilbay, 1905sss, xlcod3r, heisenberg, blacksea, harun, tekoglu, Fruktoz23, Tonyukuk ÖTUKEN, sss5423, Simurg, SSSalih, Xlll, husrev, Mehmet Emin, hymer
Hayırlı işleri olmasını temenni ederim. Sizde yazdıklarınızdan anlaşıldığı üzere poligondan gayet mutlu ayrılmışsınız...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
hunter 12, Tongel
Fiyatlar çok iyi, diğer poligonların da bu fiyatlardan etkilenmesi dileğiyle.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
hunter 12, foottwo, alpi, ckenarli, 1905sss, Tongel, demirci57
Özellikle kendi tabancanızla fişek başına 2 TL gayet makul bir fiyat...

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
hunter 12, baykaralper, kuzeybuzulu, mimaslan, alpi, ckenarli, Tongel, DaRkNeSs-, demirci57, Fruktoz23, Altuğ
Bu fiyatların darısı ve hatta daha uygunu Ataşehir Poligon 216' nın başına diyelim. Smile

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
1905sss, tirendaz, demirci57
(14-11-2017, 03:22 PM)alpi demiş ki: Bu fiyatların darısı ve hatta daha uygunu Ataşehir Poligon 216' nın başına diyelim. Smile

Darısı İzmir in başına diyeyim bende :Smile istihkak bitti biteli poligona gidemez oldum, poligonda baya bir mermi harcadım bütçem sarsıldı Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpi
(14-11-2017, 09:36 PM)DaRkNeSs- demiş ki:
(14-11-2017, 03:22 PM)alpi demiş ki: Bu fiyatların darısı ve hatta daha uygunu Ataşehir Poligon 216' nın başına diyelim. Smile

Darısı İzmir in başına diyeyim bende :Smile istihkak bitti biteli poligona gidemez oldum, poligonda baya bir mermi harcadım bütçem sarsıldı Big Grin

Kısaca yurdum geneli diyelim herkes nasiplensin Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
DaRkNeSs-
Sn hunter 12

Ali Rıza üstad ilk özel harekatçılardan, sahada edindiği tecrübeyi atış sırasında refakat ettiği kişiye aktarabilen ve hoş sohbeti ile eğlendirmeyi bilen bir üstaddır. Yalnız ıskalayana da şınav çektirir, bilginize Smile
Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
hunter 12, madenci08
Sayın SSSalih  atış öncesi kendisini Instagram'dan takip ediyordum.  Kendisi ile yaptığımız sohbette kısaca kendisini tanıttı. Ben kendisini tanıdığıma şahsen çok memnun oldum.  İlk fırsatta tekrar ziyaretine gideceğim.
Atış yaptırmadan önce  vuramazsam şınav ve ördek yürüyüşü cezası vereceğini söyledi. :Smile
 Allah'tan hedefleri vurdum da bu sefer cezadan yırttım. Smile

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SSSalih

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi