Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon E5
Memnuniyetle Sn. hunter 12. Yarın müsait olursanız sahilde buluşup çay keyfi yapabiliriz. 0532 255 6330

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
hunter 12, tanerzorlu01
Dün sabah sayın waltherslv ve oğlum ile bir poligon etkinliği gerçekleştirdik. Sayın waltherslv'nin luger p08 tabancasını kullandık.  109 yaşındaki bir tabanca gerçekten çok iyi bir kondisyondaydı.  Tabanca bugüne kadar hiç revizyon görmemiş. İlk alındığı gündeki boyası üzerinde  duruyor.Tabanca  ile MKE mühimmatı kullandık.  Tüm mühimmatı sorunsuz bir şekilde ateşledi. Poligon da ayrıca Walther ppq  tabancayı da deneme şansım oldu. Walther'in tetiğini çok beğendim. 
Poligon da ilgi ve alakadan memnun kaldım.
Bu forum vesilesi ile çok güzel silah sever dostlar ile tanışma fırsatım oldu.
 Buradan sayın ilksurfer'a bu forumu bize kazandırdığı için ve sayın waltherslv'ye  zaman ayırıp sırf oğlumun luger p08 ile atış deneyimi yaşaması için göstermiş olduğu ilgi alaka ve dostluğu için teşekkür ederim.
Forumumuzda uzun zamandır atış etkinliği videoları paylaşılmıyor.
Bu nedenle birkaç video paylaşıyorum.
Luger p08

Walther ppq

Walther ppq ile rehine kurtarma çalışması

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
Carbon12, karabasan, tanerzorlu01, aseyhan, yyildiz, demirci57, wubıh, al-me, Bren Lazoli, waltherslv, Kıraç Ata, mimaslan, harun, Zemre10, xeorx, ThePulchra
Sayın hunter12, oğlunuza kocaman bir maşa'Allah. Mesele hedefi vurması meselesi değil. Sanki her zaman bu işi yapıyormuş gibi bir hali var. Çok rahat ve dingin. Rehine kurtarırken de önce kulağını öfelemiş. Sonra da bakmış dinlemiyor, çakralarını açmış Smile

Saygılarımla.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01, hunter 12, Bren Lazoli, waltherslv, demirci57
Bence de MaaşAllah... o Yaşa göre grupmanı çok iyi. 
kardeşimi gözlerinden  öpüyor ve tebrik ediyorum.. Thumbs Up
Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
hunter 12, waltherslv
Sizlerin de dediği gibi maşallahı hakkediyor. Dersleri de atışları kadar iyiymiş. Bundan sonrası çok çalışıp hedefini milli atıcılığa çevirmesini isterim. Sn. hunter12 nin bu konuda oğluna destek olacağına inanıyorum. Başarılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
hunter 12, Zemre10, Bren Lazoli
Sn. hunter 12 ile poligona gittiğimiz günden iki video daha. Ya da walther ve Luger p08 in baş rolde olduğu kısa ama keyif dolu geçirdiğimiz poligon maceramıza sizleri de ortak etmenin keyfine varalım diyelim heyecanlı olsun.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
hunter 12, demirci57
Bu pazar günü 97 model CZ 75 B ile bir atış etkinliği düşünüyoruz. Kısmet olursa o gün ile alakalı resim ve video yüklemeye çalışıcam.
[Resim: 6-A83-B510-C84-C-45-CD-9-E4-C-9-B3-B081-D7-E69.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
wubıh, hunter 12
Bu gün arkadaşlarla Poligon E5 'e gidip CZ 75 ve Walther PPQ ile 300 atım gerçekleştirdik. Poligon eğitmenlerinden Nail ve Mustafa beye gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Yaptığımız atışlardan anladığımız üzere oruç ve uykusuzluk bir arada kesinlikle atışlara yansıyor. İki kardeşin temizlik sonrası bir kaç pozunu çektim. Bir de cz 75 ile atış videosu ekledim.
[Resim: IMG-5866.jpg]

[Resim: IMG-5867.jpg]

[Resim: IMG-5868.jpg]

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
demirci57, hunter 12,
CZ 75 bulundurma ruhsatlı olduğu için ciğerlerine kadar temizlendi, yağlandı bir kaç ay yatmak üzere dolaptaki yerini aldı. Daha fazla resim çekmek isterdim lakin ellerim çok yağlıydı. Telefonumun yağa ve solvente dayanım testlerini henüz yapmadığım için şimdilik bu kadar.  Big Grin Şaka bir yana. Bu foruma tüm silah severlere verdiği bilgi ve destekler için teşekkür ederim. Bilgi paylaştıkça büyüyen yegane hazinedir. Hepimizi Karun kadar zengin etti bu forum.
[Resim: D8-D33-DAE-8373-4-B2-A-96-B8-FFB250224-E92.jpg]

[Resim: 02-EA7-DFC-4005-492-F-A106-3-D4-BEC314-B58.jpg]

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Koca, hunter 12, XXAHMETXX, xeorx, husrev,
Poligon E5 9mm atış fiyatları
1. Poligon tabancası + poligon mermisi = 4.5 TL
2. Poligon tabancası + kendi merminiz = 3.5 TL
3. Kendi tabancanız + poligon mermisi = 3.5 TL
4. Kendi tabancanız + kendi merminiz = 1.5 TL olarak güncellenmiş. Bu fiyatlara göre poligona mermi götürmek zararımıza gibi görünüyor. Bir mermi 2.2 TL. atış 1.5 TL toplam 3.7 TL eder ki buna göre 3, seçenek 0.2 TL daha avantajlı. Sanıyorum ki maksat poligon mermisinin satışını arttırmak. 100 atış 350 TL. ciddi bir rakam. 100 mermi maliyeti 220 TL:, atış maliyeti 130 TL. Şirin yurdumun şirin insanları bize her zevk pahallı. Saygılar

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Carbon12, madenci08, AsilCan, Ahmet Efe, hunter 12

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi