Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon E5
[Resim: EA3_FA558_1_BEC_49_CF_89_BA_5_F8881955783.jpg]

[Resim: 685_B5_C62_40_EB_4943_83_FA_697_ACBCEC71_E.jpg]
Kovan içleri, yarattıkları kirlilik, çıkardıkları gaz çok farklı. Eskiler (yeşil kutu) çok daha kaliteli.

Tabanca ve fişek bizden olduğunda 1,5 tl
Yivsiz atışlarda tüfek ve fişek ( kalibre farketmeksizin) poligondan 7 tl
Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Tartarus, heisenberg
Sn. Surmene

Yivsiz atışı için istenen 7 tl mühimmat başına mıdır?
Eğer öyle ise ne marka tüfek ve fişek kullanılıyor bilgi verebilir misiniz?

Saygılar.

Alıntı

(25-04-2018, 10:22 PM)Karagoz demiş ki: Sn. Surmene

Saygılar.

Sayın Karagoz;

7 TL ücret fişek başına alınıyor. Açıkçası bana biraz yüksek geldi. Tüfek olarak 12, 20 ve .410 seçenekleri (hepsi aynı ücret) mevcut ve Barak marka tüfekler kullanılıyor.

Alıntı

Ben burada Ukrayna'da SVD (Tigr) ile atış 6-6,5 lira diye kızıyorum.Silah onlardan , poligon onlardan ,mermi onlardan bir tek para benden  Big Grin .

Alıntı

(26-04-2018, 10:07 AM)Surmene demiş ki:
(25-04-2018, 10:22 PM)Karagoz demiş ki: Sn. Surmene

Saygılar.

Sayın Karagoz;

7 TL ücret fişek başına alınıyor. Açıkçası bana biraz yüksek geldi. Tüfek olarak 12, 20 ve .410 seçenekleri (hepsi aynı ücret) mevcut ve Barak marka tüfekler kullanılıyor.

Arkadaşlar baya kaktırmatörmüş anlaşılan...

Alıntı

Zigana t ve zig 14 modellerini denemek için gittim. Görevli acele etmemi, müşteri beklediğini söyledi, daha sonrada zırt pırt silah değiştiremezsin diyerek iyice canımı sıktı. 40km yol gidip gittiğimde pişman olup, bidaha gitmeyeceğim bir yer.

Alıntı

Saygı hürmet ilgi sıfır, bidaha asla gitmem.

Alıntı

Sevgili silah sever arkadaşlar dün E5 poligonu ziyaret ettim. Poligon envanterine yeni tabancalar gelmiş. Canik s120 ve c100 modellerini görünce hemen c100 modelini seçtim. Canik   C100 ile yaptığım atışlarda tabancadan çok memnun kaldım. Atış eğitmeninin ilgi ve alakası iyiydi.
Bu rehine kurtarma atışı çalışma videom , tüm   kahraman polis ve jandarma özel harekatçılar için 
Saygılarımla.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
TMN23, demasoni, Kıraç Ata, Surmene, tanerzorlu01
Dün uğradığımız Poligon E5'e göstermiş oldukları ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Özellikle Reha bey ve (laf aramızda Silivri'den geldiğimizi söylediğimizde kendisininde Çorlu'lu olduğunu söyleyip hemşehricilik yapan) Nail beye ayrıca teşekkür ederim. Tadilatta olmalarına rağmen elimiz boş dönmeyelim diye tek yolu bize kullandırttılar. Tüm silahlarını incelememize yardımcı olup, sorularımıza cevap vermeye gayret ettiler. Fiyatlar konusunda gayet memnun ayrıldığımızı belirtmekte fayda görüyorum. İlk fırsatta tekrar görüşmek dileğiyle.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
hunter 12
Sayın waltherslv bu mesajınız ile aynı ilçede bulunduğumuzu öğrenmiş oldum.
Müsait bir zamanda sizinle tanışmak ve bir bardak çay içmek isterim. Belki birbirimizi tanıyor bile olabiliriz. 
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): ginobilly, 2 Ziyaretçi