Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yabancı üretim P.A.K tabancalar hakkında?
Merhaba,

internette bir çok yabancı üretim (umarex gibi) p.a.k tabancalar görüyorum. Umarex' in walther marka çok güzel p.a.k silahları mevcut. Bunları temin edebileceğimiz bir yer var mı acaba? Kuru sıkı olarak alıp incelemek istediğim ürünler var.

örnek olarak aşağıdaki ürün,

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
taarruz, tirendaz, Bertaraf3
(10-11-2017, 11:27 AM)SKN demiş ki: ... Kuru sıkı olarak alıp incelemek istediğim ürünler var.

Kurusıkı bir tabancayı alıp incelediğinizde, o modelin aslına ait ne gibi bir görüş ve bilgilere sahip olmayı umuyorsunuz?

Alıntı

(10-11-2017, 01:20 PM)harun demiş ki:
(10-11-2017, 11:27 AM)SKN demiş ki: ... Kuru sıkı olarak alıp incelemek istediğim ürünler var.

Kurusıkı bir tabancayı alıp incelediğinizde, o modelin aslına ait ne gibi bir görüş ve bilgilere sahip olmayı umuyorsunuz?

Neden konuyu çok ince eleyip farklı düşünüyorsunuz? "Kuru sıkı olarak" diye belirttiğim için gerçekle tabiki alakası olmayacak. Bilgi sahibi olmak gibi bir düşüncem yok sadece merak ettim kalitesi nasıldır diye. Türkiyede zoraki ekol gibi firmalar var ve hoşuma gitmiyor. Umarex' in havalı tabancaları çok gerçekçi olduğu için kuru sıkı larınıda almak isterim.

Tac87 olarak getirme şansınız var mıdır?

Alıntı

(10-11-2017, 05:38 PM)SKN demiş ki: Tac87 olarak getirme şansınız var mıdır?

Türkiye kuru sıkı tabancaların üretimi konusunda önde gelen ülkelerden. Dolayısıyla yerli üretim tabancaların fiyatları da oldukça düşük. Örneğin Chiappa'nın da kuru sıkı ve CO2 tabancaları var. Ancak benim alış fiyatım, bu tip tabancaların buradaki satış fiyatından bile yüksek. Kaliteleri aynı değil ama, özellikle dövizin yüksek seyrettiği ve bu seyrini devam ettireceğini düşündüğümüz şu günlerde ticari olarak pek uygun görünmüyor.

Umarex markasının dağıtımını da yanılmıyorsam Astra Silah yapıyor (veya sadece satıcısı). Fiyatları kurusıkılarda 150-160 TL, havalı tabancalarda 750 TL'na dayanıyor.

Alıntı

(10-11-2017, 11:27 AM)SKN demiş ki: Merhaba,

internette bir çok yabancı üretim (umarex gibi) p.a.k tabancalar görüyorum. Umarex' in walther marka çok güzel p.a.k silahları mevcut. Bunları temin edebileceğimiz bir yer var mı acaba? Kuru sıkı olarak alıp incelemek istediğim ürünler var.

örnek olarak aşağıdaki ürün,

Sn.SKN, bence zoraki dururken ithallere boşu boşuna para vermeyin ama eğer beğendiğiniz modelin klonu zorakide bulamazsanız o zamana tabiki tercih sizindir.

Alıntı

Geçen sene mod 914 ümü almadan önce bende ithal kurusıkı tabanca aramıştım ama nedense satan bir yer bulamamıştım. Sayın skn 2001 yılında aldığım çok az bir atimdan sonra kırıma uğrayan ithal italyan beretta klonu valtro tabancam var merak ettiğiniz bişey varsa yardımcı olmak isterim.
http://ibb.co/iXK7YG
http://ibb.co/f8U20w

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi