Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara?da Gazilerimize yapılan saldırıda olası silah kullanımı
(09-11-2017, 12:29 PM)ckenarli demiş ki:
(08-11-2017, 10:42 PM)maxx126 demiş ki:
(08-11-2017, 08:35 PM)Dr.Vatan demiş ki: Ülkemizde suç işlemek adeta yasal güvence altına alınmıştır. İpsiz,sapsız bir adama hiçbir şey olmaz. Yasalara saygılı, iyi bir kariyeri ve güzel bir ailesi olan kişiler için bu söylediklerimi unutun. Söz konusu olay basına yansıdığı için toplumda tepkilere yol açmıştır. Sonucunda bir şey çıkmayacağını düşünüyorum. Hırsızlar, dolandırıcılar ve katiller mahkemeye götürülürken gazetecilerle kafa buluyorlar artık.

Aynen öyle işte örneği:

Orası Adana sevgili dostlar,
Asayiş olaylarıyla en fazla karşımıza çıkan illerden birisidir. Çocukluğumdan bu yaşıma kadar herhangi bir gazetinin 3. sayfasında Adana ve Samsun haberi görmezsem şaşırırım. Bu denli bir etki bile yapmıştır bende yani...

Öte yandan, birazda REKLAM bu görüntü işi...
Yanında izbandut gibi duran iki memurumuz o sevgili arkadaşın kafasına bassalar konuşabilecek mi? 
Hadi bunu da geçtim, çektirmek istemeseler o ekip otosunu hastane kapısına dayayan arkadaşlar sırf görüntü olsun diye adamı yürüttükleri belli değil mi ? 

Biraz da danışıklı dövüş bu işler bilginiz olsun da...

Danışıklı dövüş derken? Polis böyle bir rezaleti videoya çektirip ne kazanacak anlamadım. Gazetecilere haber malzemesi vermek mi amaç yani? Öyle bile olsa bunların bu kadar rahat olması, bu konuda konuşulanların ne kadar gerçek olduğunun tek başına kanıtı bence.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi