Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabanca ile 1000 metreye (1 km.) atış(!)
Wink 
Aslında reklamını yapmak istemem ama, acil bir şekilde kendisinden atış dersi almak istediğim abimizin iddiasıdır. Ben böyle atma görmedim.

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
lupus, tabularasa, Emre bozkurt, oktaysandikci, Tongel, xeorx, DaRkNeSs-, ckenarli, pasa_7676, taarruz, tugrul, Rockatansky, eraonk, ThePulchra
Yaşlı adam çok genç yaştaki eşini doğumhanenin kapısında sabırsızlıkla beklerken doktor dışarı çıkar.
Adam heyecanla "Doğum oldu mu?" diye sorar.
Doktor ; "Torunuz iyi" der.
Yaşlı adam ; "O benim çocuğum deyince", doktor şaşırır ve amca "Neden şaşırıyorsun olamaz mı?" dediğinde, doktor yaşlı adama "Sana bir şey anlatayım der..."
"Benim dedem sen yaşlarda tam bir av meraklısı geçen hafta ava çıkalım dedi, sen yaşlısın dedik ama ısrarla çıkalım deyince tamam dedik. Ava çıktık ama dedem tüfek yerine baston aldı. Bir geyik gördük dedem bastonu kaldırdı ve geyiği vurdu.."
Yaşlı adam lafa atlar "Yahu bastonla vurulur mu başkası vurmuştur onu."
Doktor da cevap verir: "Ben de tam onu diyordum."

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
ckenarli, demirci57, alone61, DaRkNeSs-, harunyalcin, alpi, Sabri, aseyhan, defender45acp, Vefasiz, alpago
Valla ne yalan söyleyeyim, bende böyle atma duydum ama görmedim. (Hoş, duyduğumda da inanmadığım gibi, gördüğümde de inanmadım)

Alıntı

Sn. pasa_7676,

Bu video Sn. Ahmet Özalp tarafından daha önce paylaşılmış  tartışılmıştı, balistik hesaplarını bile yapmıştık. 

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid338667

Jerry Miculek amcamızın da 1000 yarda da SW ile bir dünya rekoru olduğunu yazmıştık.

Saygılarımla

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
taarruz, Alphawolf, mvx, kuti, murat5555, defender45acp, Vefasiz, browning 61
(02-11-2017, 04:17 PM)alpsaral demiş ki: Aslında reklamını yapmak istemem ama, acil bir şekilde kendisinden atış dersi almak istediğim abimizin iddiasıdır. Ben böyle atma görmedim.

Komutanım, Bu arkadaş Kenya ahalisinden gibi sanki isterseniz buldurmaya çalışayım

Hem Konya'ya gelme sözünüz vardı vesile olur

En kötü bir köy tiriti yer döneriz Smile

Saygılar

Tuğrul

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
(02-11-2017, 09:40 PM)Red Kit demiş ki: Yaşlı adam çok genç yaştaki eşini doğumhanenin kapısında sabırsızlıkla beklerken doktor dışarı çıkar.
Adam heyecanla "Doğum oldu mu?" diye sorar.
Doktor ; "Torunuz iyi" der.
Yaşlı adam ; "O benim çocuğum deyince", doktor şaşırır ve amca "Neden şaşırıyorsun olamaz mı?" dediğinde, doktor yaşlı adama "Sana bir şey anlatayım der..."
"Benim dedem sen yaşlarda tam bir av meraklısı geçen hafta ava çıkalım dedi, sen yaşlısın dedik ama ısrarla çıkalım deyince tamam dedik. Ava çıktık ama dedem tüfek yerine baston aldı. Bir geyik gördük dedem bastonu kaldırdı ve geyiği vurdu.."
Yaşlı adam lafa atlar "Yahu bastonla vurulur mu başkası vurmuştur onu."
Doktor da cevap verir: "Ben de tam onu diyordum."

Resmen yıkıldım  Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi