Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: SİZCE HANGİSİ
TP9 SF ELITE S
SAR9
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SAR9 / TP9 SF ELITE S KARŞILAŞTIRMA
Sevgili arkadaşlarım,
Bir süredir forumu izliyorum okuyorum fakat daha yeni üye oldum, sanırım bu yüzden henüz başlık açamıyorum, yorum yapamıyorum, mesaj atamıyorum. Olsun, umarım o günlerde gelecektir.
Dostlarım çok meraklı olmama rağmen engin bir tecrübe ve bilgiye sahip değilim. 
Taşıma ruhsat alabilecek şartlara sahibim (işim gereği)
Eşimin devlet görevi sayesinde oldukça hesaplı bazı tabancalar alma imkanımız doğdu ancak bazı modeller aradisında çakılı kaldım. Umarım hiç lazım olmayacak fakat insan yine de iyisine sahip olmak istiyor.
Canik TP 9 serisi (sf-sfx vs)
Sarsılmaz CM 9 gen 2
Sarsılmaz SAR 9

Atışlarım sadece poligonda olacaktır, bu durumda sadece taşıma konforu ve görsel güzellik öne çıkıyor.
Ayrıca belirtmeliyim ki hiç horozsuz tabanca kullanmadım , ithal tavsiyeleriniz olacaktır eminim, fakat 
Bu listeden seçmek zorundayım.
Tüm değerlendirme yapan dostlarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Alıntı

Merhaba,

Canik'lere 'nun TP9 için çekiçle yaptığı test ve  videolarının dışında drop fail test videosu linki bulabilen varsa paylaşabilir mi? Zira bu iki video için drop test "passed" diyebiliriz.

Saygılarımla

Alıntı

Geçtiğimiz yıl iki silahtan birini satın almak için MKE'ye gittim. Hangisini seçersem seçeyim "acaba?" diyeceğimi, aklımın diğerinde kalacağını düşünüyordum. TP9'u fuarda görmüştüm, ilk SAR9'u incelemek istedim. Silahı elime aldım... Sonra usulca yerine bırakıp gidip tereddütsüz bir şekilde TP9 SF aldım.

Atışı, iğnesi - emniyeti vs çok değerlendirecek bilgiye sahip değilim. Ancak gerek malzeme kalitesi, gerek garip ve dengesiz tutuşu nedeni ile Sar9'u elemem 30 sn sürdü. Belki bu elimin-kolumun anatomisi ile ilgilidir, onu da bilemiyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Ondersungun, tirendaz, Carbon12, Murata, orpeus, gunsmith

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi