Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mermi istikakını 400 adet alabilirsiniz
pic upload

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
v-b, blueokkes, alpi, SalimD061, leon04, tabularasa, karaca

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
mvx, blueokkes, PersonalDefence, shelby, Sabri, SalimD061, leon04, ckenarli, Emre bozkurt, Kısa9
Birileri konuyu görüp okuyup bununla ilgili bir genelge yayınlatmasa bari...

Alıntı
30 üye teşekkür etti:
kararsız, Rubikon, Xlll, zarif_, Rangeman, pasa_7676, kuzeybuzulu, serdaraktas, blueokkes, Fruktoz23, blacksea, Yasin06, Ruhsuz, PersonalDefence, shelby, orpeus, Ercan 45, tekoglu, alpi, Sabri, Tongel, Ahmet Efe, asuspc, ilbay, ckenarli, al-me, alpago, DaRkNeSs-, egnus, karaca
Sayın lupus haklısınız her an herşey olabilir ?

Alıntı

Süper olmuş. İnanın çok güldüm. Allah iyiliğinizi versin Smile

Alıntı

Yivli tüfek alımında da bu şekilde 400 adet mermi alabilirmiyiz.

Alıntı

Vatandaşa bir yararı varsa hemen burnumuzdan getirirler zaten.

Alıntı

(27-10-2017, 11:56 PM)ymhfzr demiş ki: Yivli tüfek alımında da bu şekilde 400 adet mermi alabilirmiyiz

Hakkaten

Alıntı

Sayin Rubikon
Benim de ruhsatim Fatih ilcesine bagli.Paylasiminizi gorunce ne yalan soyleyeyim heyecanlandim Smile Gorevli memurlar bir sikinti cikarmadan dilekceyi kabul ediyor mu ? Isleyis nasil gerceklesti , itiraz veya tartisma oldu mu ? tecrubenizi aktarirsaniz cok memnun olurum efendim.

Alıntı

Sayın salim sadece mermi istikakımı almak istiyorum dedim elektronik sisteme girip bakıp dosyamı kontrol ettiler alabiliyorsunuz dediler ha bir eksiklik varsa da verilmemesi gerekiyorsa oradaki memurun hatasıdır benim değil gayri resmi birşey yok

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SalimD061

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi