Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Browning BAR II Yol Hikayesi
Sn.bener, kullandığım ayak '' Harris Bipod ''. Ayağın montaj kelepçeleri silahın orijinal vida deliklerine uyumlu ve hiç bir ekstra tadilat gerektirmeden takılıp çıkarılabiliyor. Ancak atışla birlikte çabuk gevşiyor. Uzun süreli kullanımlarda ara ara sabitleme vidasını kontrol etmek gerekiyor.

Ayrıca bu ayağı kullanırken özellikle dikkat etmenizi önereceğim bir ayrıntı da, ahşaba oturan yan tablaların üzerine mutlaka yumuşak bir kauçuk veya plastik yapıştırılmasıdır. Çünkü ahşap kundağın oturduğu iki yan tablanın ön ve arka kenarları, özellikle atış esnasında sabitleme vidası gevşediğinde ahşapta vuruntu şeklinde iz yapabiliyor.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Lupus bu hafta busshnell marka borsight (lazer dürbün sıfırlayıcı) satın aldım..İstanbul da tahtakalede girmediğim yer kalmadı fakat bipod bulamadım nereden temin edebilirim yardımcı olurmusunuz..

Alıntı

Sayın Lupus. YENİ BAR 2 308/ ALDIM VE ÖNCEDEN BAR 308 KULLANDIM. SORUM NAMLU UCUNA 1 cm KADAR MERMİ ÇEKİRDEĞİ KOVAN HİZASINA KADAR GİRİYO AMA ÇEKİRDEĞİ CIKARIP NAMLUYA KOYDUĞUMDA UC KISMINDA KALIYO DİĞER BAR MODELİMDE KOVAN HİZASINA 2-3 mm KALA DURUYORDU BU NAMLUNUN AŞINDIĞINI GÖSTERİRMİ YOKSA MODEL FARKINDANMIDIR? SAYGILARIMLA

Alıntı

Internet ortamında büyük harfle yazmanın ne anlama geldiğini biliyor musunuz?

Alıntı

Merhaba Değerli Forum üyeleri,

Yeni konu açmamak için bu konunun altına yazıyorum ki gerekli dikkati çekeceğine eminim.

Elimizde .30-06 cal BARII var. Ruhsat süresi doluyor o yüzden elden çıkaralım dedik. Bir arkadaşımız elindeki .308 win Remington Model 722 ile takas önerdi. Ben konuşmadım ama sanırım üzerine de bir miktar para istiyor. Araştırdığım kadarıyla model 722 oldukça eski bir model. Son seri 1962 de üretilmiş. Çok sıcak bakmadım. Çünkü alacağımız tüfek aktif olarak kullanılacak. Forumda da sanırım bir iki model 722 sahibi üyemiz var. Konusunu bulamadım ama Sn.trkmustafa sahiplerden biriydi. Böyle bir takas sizce mantıklı mı? Model 722 hakkında ne söylersiniz? İstişare etmeden bu konuyu olumlu olumsuz sonlandırmak istemedim. Görüşlerinizi bekliyorum.
Hepinize Sevgiler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi