Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Browning BAR II Yol Hikayesi
Sn.ERDAL, yeni mevzuat nedeni ile fiyatları bayağı düştü. Ancak yine de çok çok temiz olanları sahipleri elden çıkarmaya pek yanaşmıyorlar. Ankara'da temizliğine göre 3000-4000 USD arasında fiyatlara bulunabiliyor. Çok temiz, kullanılabilir bir haldeki BAR II Safari' nin halihazırdaki mevzuat ve piyasa şartları içerisinde çekeceği son fiyat ise en falza 3500 USD'dir. Saygılar.

Alıntı

Çok teşekkürler Sayın Lupus.
Saygılar

Alıntı

Sn. Lupus,
İnternette Browning BAR II diye arama yaparken tesadüfen http://www.tabancatufek.com forumuna rastladım ve sizin yazmış olduğunuz bu detaylı ve zevkle hazırlandığına emin olduğum yazıyı görünce inanın çok memnun oldum. Şuan kendimde Browning BAR II sahibiyim ve sizinle paylaşacak çok şey olduğuna eminim.

Alıntı

Sn baner öncelikle hoşgeldiniz. Sizinde sahibi olduğunuz tüfekle ilgili resim ve tecrübelerinizi paylaşmanızı temmennni ediyor, saygılar sunuyorum..

Alıntı

Sn. Lupus, bu güzel paylaşım için çok teşekkürler...

loclu demiş ki:Sn baner öncelikle hoşgeldiniz. Sizinde sahibi olduğunuz tüfekle ilgili resim ve tecrübelerinizi paylaşmanızı temmennni ediyor, saygılar sunuyorum..

+1

Alıntı

Sn lupus. Çok güzel bir tüfeğiniz var. Allah nazardan saklasın.

Alıntı

Öncelikle Teşekkürler.. Vakitsizlik ve bazende ekipsizlik nedeni ile fazla bir av maceram olmadı malesef...Fakat atıcılık noktasında zevkli vakitler geçirdiğimi söyleyebilirim..

[Resim: attachment.php?aid=3053]

Alıntı

Sn bener, silahınız kalibresi ve üzerindeki dürbün hakkında da bilgi verirmisiniz.

Alıntı

Silahım Browning BAR II 308.win / Dürbün 3x9x40 .... Silahım ile toplam 350 atış yapılmıştır.

Alıntı

Sn. Lupus silahınızda çatal ayak ve koruma kamuflajı gördüm ve gerçekten çok hoş olmuş.. Özellikle çatal ayak ile ilgili montaj için ayakta bir değişiklik yaptınızmı yoksa orjinal vida üzerine mi bağlantı yapıldı. Bilgi verirseniz sevinirim bende uygulamak isterim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi