Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir Tanışma Toplantısı
Değerli Forumdaşlarım,

Ege bölgesindeki üyelerimizi buluşturmak, tanıştırmak üzere, İzmir'de herkesin ulaşabileceği bir yerde tarih ve saat sonradan belirlenmek üzere bir toplantı düzenlemeyi düşünüyoruz. Tanışma toplantısına katılmayı arzu eden üyelerimiz 0532 323 6771 e Whatsapp üzerinden, forum isimleri (isterlerse ek olarak gerçek isimleri)  mesleklerini ve iletişim bilgilerini gönderirlerse;  organizasyon ve iletisim için bir düzenleme, forumu meşgul etmemek için Whatsapp haberleşme gurubu  yapmayı düşünüyoruz.

İlgilenenlere duyurmak istedim.

Saygılarımla

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
browning 61, mfarukarikan, AteşErim, tekoglu
Tarih uyarsa çok isterim katılmayı. Konuyu takipteyim. zaman yaklaştıkça bilgilerimi atarım belirtilen numaraya.

Alıntı

Merhaba
Güzel düşünülmüş bir organizasyon katılmak çok isterim.

Alıntı

Sayın Alphawolf;
Gayet güzel bir organizasyon düşüncesi. Vakit oldukça geç oldu, adabı muaşeret dahilinde uygun bir vakitte bilgilerimi ileteceğim.
Saygılarımla.

Alıntı

Merhaba , bende katılmayı istiyorum Smile hala toplantılar oluyor mu ?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Alphawolf
(31-07-2018, 10:45 AM)NBurak demiş ki: Merhaba , bende katılmayı istiyorum Smile hala toplantılar oluyor mu ?

Sayın NBurak,

Ben whatsapp kullanmadığım içn sn. Sabri'in telefonunu vermiştm. Ancak öğrendiğim kadarıyla ona da pek talep gelmemiş. Toplantı yapılamadı. Ben İzmir dışında olduğum için organizasyonu sn.Sabri yapabilir, o da şu sıralar foruma yazmıyor.

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
NBurak
(31-07-2018, 04:25 PM)Alphawolf demiş ki:
(31-07-2018, 10:45 AM)NBurak demiş ki: Merhaba , bende katılmayı istiyorum Smile hala toplantılar oluyor mu ?

Sayın NBurak,

Ben whatsapp kullanmadığım içn sn. Sabri'in telefonunu vermiştm. Ancak öğrendiğim kadarıyla ona da pek talep gelmemiş. Toplantı yapılamadı. Ben İzmir dışında olduğum için organizasyonu sn.Sabri yapabilir, o da şu sıralar foruma yazmıyor.

Saygılarımla

Sayın Alphawolf ,

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. 

Bir konuda yardıma ihtiyacım var , İzmir - Manisa çevresinde yivsiz tüfeğimle atış yapmak istiyorum , yasal olarak nerelerde yapabilirim.

Çevremde avcı , atıcı bulunmadığı için kendi çapımda öğrenmeye , alışmaya çalışıyorum , o yüzden fikir verecek kişilere ihtiyacım var Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi