Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silahlar ve Tutukluk
''yüksek kalitede MKEK fişeklerinin''

bu mesajı masanın altından yazıyorum, alacağınız olsun sayın üstadım..

Alıntı

Teşekkürler sn. üstadım..saygılar..Epey güldüm siz ve kıymetli üretici Mkek sayesinde.

Bazen az bulunan mermilerden ve de tek carcürden müteşekkil cephanesi bulunan arkadaşlar, bu mermileri sürekli sürgü yoluyla tahliye ederek-oynayarak yıpratabiliyor..4 yıldır 20 mermisini tek hanelere düşürmemiş tanıdıklarım var, pek tabi nice gayretlerle tarafımdan sakladıklarını ifadem yersiz olur, bu konularda haklı bir üne sahiptir paşa kulunuz..

İş bu mermiler tablaları da dairesel formundan fire vermekte olup, sırf bıyık sahibi olduğumuzdan kelli laflarımız dinlenmemektedir..(Muhataplarım okuyucu pozisyondadır- dikkat)

Alıntı

Aşağıda oldukça aydınlatıcı bir video göreceksiniz.
Atıcı Thunder Ranch'ın duayenlerinden ve gerçek bir otör olan Clint Smith.

http://www.americanhandgunner.com/webblastMlfClr.html

Teknik imkanları olan arkadaşlardan bir ricam olacak, bu tür videoları indirip, photobucket veya benzeri ortamlarda kendi arşivlerine kazandırıp, gelecekte de istediğimiz zaman paylaşabilecek şekilde saklayabilecekler varsa, lütfen videoları indirip saklasınlar. Teşekkürler. Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ronin1907, Antiterör
üstad dogru söylüyor ama bu işlemi yaparken taban canın namlusunu havaya kaldırın.

Alıntı

Sn.Lupus,
Şimdiye kadar izlemekten keyif aldığım en eğlenceli eğitim videosu.
Elinize sağlık.
TT

Alıntı

Defensive Tactics...
Dosyayı torrent ile indirmek isteyenler için kaynak;
http://isohunt.com/torrent_details/74861...ab=summary
Saygılar,
TT

Alıntı

Sn. Lupus,
Verdiğiniz linkte gösterilenler bir savunma atıcısının mutlaka öğrenmesi gereken olmazsa olmazlardan. Sizde kabul edersinizki bu öğreti artık silahını tam anlamı ile kavramış, nasıl çalıştığını ve neler yapabileceğini bilen kişilerin yapması gereken bir çalışma. Silahından korkan, silahı elinin bir uzantısı gibi içgüdüsel kullanma aşamasına gelmemiş kişiler için bir gömlek fazla çalışma. Öncelikle ilk aşama geçildikten sonra bu ameliyeye çalışmak gerekir diye düşünüyorum.
Ancak bu çalışmalar bir açık hava yada kapalı poligon gerektirdiğinden, canlı fişeklerle evde yapılmaması gerekiyor.
Saygılar...

Alıntı

lupus demiş ki:Aşağıda oldukça aydınlatıcı bir video göreceksiniz.
Atıcı Thunder Ranch'ın duayenlerinden ve gerçek bir otör olan Clint Smith.

Otör mü, öter mi? İşte bütün mesele bu Big Grin

Alıntı

lupus demiş ki:Eğer bu manevraları bilmeden bir yarı otomatik silah taşıyorsanız, ya silahınızı zaten kullanmaya hiç niyetiniz yoktur ve sosyal amaçlı bir süs ya da aksesuar olarak taşıyorsunuzdur, ya da kendinize ve silahınıza, mekaniğin ve atıcılığın gerçeklik sınırlarının ötesinde cahilce bir güveniniz var demektir. Ki bu güven bir gün sizi öldürtebilir. Çünkü her mekanik alet, mutlaka bir gün bir sorun çıkaracaktır ve ne zaman, nerede, hangi şartlarda olacağını, yazgının kalemini elinde tutandan başka hiç kimse bilemez.

Saygılar.

Kesinlikle
Çok yararlı bir paylaşim Sn Alpago ve Sn Lupus

Sn Turan Tactical bende defensive shotgun'ı baya aradım torrent sitelerinde ama bulamadım eyer sizde torrenti var ise
link atarmısınız.

Alıntı

ISOhunt.com web sitesinde istediğiniz taktik alana dair bir çok döküman bulabilirsiniz.
Şu an elimde eğitim videoları mevcut ancak torrent olarak yok.
Saygılar,
TT

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi