Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mühimmat
Sn Sef,

Ne yaptiniz? Bulabildiniz mi 45 cal mermi? Benimde 21SF sus esyasi gibi duruyor evde. Bir iki poligona sordum 45 lik yok dediler. En kotu mecburen silah dunyasina gidecegim artik. Orda da kaca yivlerlerse...

Saygilar,

Alıntı

Sn. mersinli,
Maalesef haberler kötü. Bir süre ( 2-3 ay kadar ) daha gelmeyeceği haberleri geziyor ortalıkta. Tabii ki poligondan tedarik etmek sureti ile atış yapmak ihtimali halen var olabilir.
Saygılarımla,

Alıntı

Metin Avda mevcut, ısrarla bayiinizden isteyiniz Big Grin

*Dip Not: Son 6 kutusu kalmış, umarım yetişebilirsiniz...

Alıntı

Cok tesekkurler Sn. Sef ve Sn. Durango. Bakalim h.sonu Metin Av'a bir ugrayalim. Insallah bulabiliriz.

Saygilarimla,

Alıntı

durango demiş ki:Metin Avda mevcut, ısrarla bayiinizden isteyiniz Big Grin

*Dip Not: Son 6 kutusu kalmış, umarım yetişebilirsiniz...

Sn. Durango,

Yazmis oldugunuz mesaji cok sonra okudum. Cok tesekkur ederim. Haber vermeseydiniz bosu bosuna gidiyor olacaktim.

Tesekkurler.
Saygilar,

Alıntı

Sayın forum üyesi arkadaşlar,
.45 cal. fişeklerin yarın ( 03.08.2010 ) MKE İstanbul Şb.Müdürlüğü'ne geleceğini ( inşaallah ) öğrendim.
Saygılar,

Alıntı

Sn. alpago,
Yukarıda mesaj #1'de bulunan bazı ("sevk fişeği" gibi) tarifleri "SÖZLÜK" içine alabilir miyim, atlamışım sanırım?

Saygılar,

alikozanoglu

Alıntı

alikozanoglu demiş ki:Sn. alpago,
Yukarıda mesaj #1'de bulunan bazı ("sevk fişeği" gibi) tarifleri "SÖZLÜK" içine alabilir miyim, atlamışım sanırım?

Saygılar,

alikozanoglu

Estağfurullah efendim. Mutluluk duyarım hatırlatmak gibi bir katkım olursa.
Saygılar.

Alıntı

Saygılar,

alikozanoglu

G3 tüfeğin alev gizleyenini söktükten sonra ucuna yerleştirdiğimiz roketi göndermek için kullandığımız, atmak istediğimiz mesafeye göre farklı renklerde olan sevk fişeklerinden mi bahsediyoruz?

Alıntı

berkeley demiş ki:

Saygılar,

alikozanoglu

G3 tüfeğin alev gizleyenini söktükten sonra ucuna yerleştirdiğimiz roketi göndermek için kullandığımız, atmak istediğimiz mesafeye göre farklı renklerde olan sevk fişeklerinden mi bahsediyoruz?

Evet efendim,tüfeğin namlusuna geçirilerek kullanılan tüfek bombası,sevk fişeğiyle kullanılır. Ben sadece yeşil renk olanını biliyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi