Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUSAN ARMS 410 GA
(15-11-2017, 11:06 AM)1905sss demiş ki: Bir web sitesi bile olmayan firma benim gözümde ciddi bir firma değildir. Sadece facebook üzerinde ulaşabildiğim firma ciddi bir firma değildir. Alışveriş de yapmam genelde böyle yerlerden.

Ama dersiniz ki silah firmaları için durum böyle değil onu bilemem.

Tamamen aynı fikirdeyim sayın 1905sss. Bir firmanın web sitesi artık günümüzde kalabalık bir caddeye bakan vitrini gibi. Vitrinine özen göstermeyen bir firmanın yaptığı işe de şüphe ile yaklaşırım. Bırakın web sitesi olmamasını, sitenin eli yüzü düzgünlüğüne de dikkat ederim. Yazım hataları, açılmayan sayfalar ve resimler, bir linke tıkladığınızda gelen "bu sayfa hazırlanıyor" gibi, bugün git yarın gel ifadeli yazılar hep eksi puandır benim gözümde. Ne iş yaptığı, ne sattığı değişmez. Vitrin derli toplu olacak. Silah firmaları özelinden bakarsak bazılarının web siteleri gerçekten içler acısı. Bazıları son dönemde iyileştirmeye gitti (Stoeger gibi) iyi de oldu. Bu firmaların başındaki insanları anlamakta zorlanıyorum. Artık bir ürünü incelemek için ilk baktığımız yer internet. Siz de bir ürün satıyorsunuz ve sattığınız ürünün doğru dürüst çözünürlükte bir fotoğrafını sitenize eklemiyorsunuz. Ne yapacağız, ürettiğiniz ürünü görmek için fabrikanıza mı geleceğiz ? Sadece bir tüfek parası harcayarak, göze hoş gelen, ürettiğiniz veya sattığınız bütün ürünlerin teknik özellikleri, uygun boyutta resimleri, kullanıcı kitapçıklarının olduğu bir web sitesi hazırlatmak bu kadar mı zor ? Web sitesine lüzumsuz masraf gözü ile bakıp revize etmekten çekinen bir zihniyet, acaba ürettiği malda hangi işlem veya malzemeye lüzumsuz gözü ile bakııp ürününe dahil etmekten imtina ediyordur ?

Not : Yazdıklarım Ersüs Silah firması özelinde değildir. Yeni firma olduğu için muhtemelen web sitesi yapım aşamasındadır (...diye tahmin ediyorum Smile)

Saygılar.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
xf7er, Alphawolf, 1905sss, xeorx, ykyildiz, heisenberg, PersonalDefence
(14-11-2017, 09:33 PM)DaRkNeSs- demiş ki: Özelden numaranızı atarsanız sizi bir whatsupp grubuna ekleyebilirim, merak ettiğiniz soruların cevapları orada olabilir Smile

Sn DaRkNeSs-
Whatsapp grubu için özel mesaj atamıyorum. Özellik aktif değil mi acaba? 

Alıntı

Özel mesaj özelliği yönetici tarafından kapatılmış. Ben de şimdi farkettim.
Mail adresim :
cangonulsen@hotmail.com

buraya mail atabilirsiniz numaranızı eğer isterseniz.
Grupta Süleyman Usta nın yakın arkadaşı olan, yaklaşık 1 seneden fazladır bize yeni tüfek geliyor sabredin diyen bir arkadaşımız var Smile Biz de tüm bilgileri ondan alıyoruz.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Bertaraf3
Merhaba;
Ersüs Arms ürünleri ile ilgili internet sayfası yapım aşamasına başlanmış, yakında yayınlanmaya başlayacakmış.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi