Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUSAN ARMS 410 GA
Bora'nın 36'lığı bu kadar kötü bir silah mı ki o varken bu kadar 36 bekleyen var?

Alıntı

Sn maxx126
Bora barak kimisine göre çok iyi bir tüfektir ama sonuçta bu zevk ve tercih meselesi. Ben şahsen barakları görünüm olarak beğenmiyorum. Ersüs ve Husan 410 kalibreler görünüm olarak çok daha estetik ve kibar. Klonu olarak üretildiği m16a4 e benzerlik olarak daha yakın.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
maxx126
Sayın Sabri;
Safir T 14'de yaşadığınız sorunlar belkide bu tüfeklerin ilk çıktığı dönemlere ait geçici sorunlardı.
Zamanla piyasada ki üretici ve modeller arttıkça ürünler gelişti ve fişek tahliye besleme gibi sorunlar çözüldü diye düşünüyorum.
Bir ihtimal daha geliyor aklıma, youtube da izlediğimiz hiç bir sorun yaşanmadan atış yapılan videolar belki de defalarca kez çekilen videolar arasında tutukluk yaşanmayan atış videoları yükleniyor.

Alıntı

(10-11-2017, 10:28 PM)topraxxx demiş ki: Videonun altına yazmışlar.Ersüs de Henüz ellerinde sadece 2 adet aliminyum şarjör varmış.Çizimleri hazırmış.Yapacaklar edecekler tüfeklerin yanına koyacaklar. Ocak ayında satışa çıkar artık.Tüfeğin fiyatı artan maliyetten ziyade,ilgi fazla olunca neden ??? olmasın diyerek yaptıklarını düşündürüyor bana. 200 TL tüfek başına ek maliyet olarak okadar çok fazla ki...X marka 2 sene garantili,bilindik piyasa tüfekleri 300-350 TL ye geliyor bayilere.Üstelik aracı firmanın karı eklenmiş halde.
Yani başlı başına bir tüfek fiyatı eklemişler. Onu da geçtim kendileri beyan etmişler yine, garanti 2 sene.Hiç ihtiyacınız olmayacak garantiye diye de not düşülmüş. Smile Hadi hayırlısı bakalım.

Bazı kritik mekanizma parçaları krom dan cnc işleme sanırım, metal fiyatları artınca bu da arttı.
Garantiye hiç ihtiyacınız olmayacak derken, Safir lerde kırılan mekanizma parçaları bu tüfekte kırılmaz demek istiyorlar.
Özelden numaranızı atarsanız sizi bir whatsupp grubuna ekleyebilirim, merak ettiğiniz soruların cevapları orada olabilir Smile

Alıntı

Ersus arms kimdir, yeni kurulmuş bir firma mı? Facebook harici bir yerde bilgi yok sanırım benimde facebook profilim olmadığı için burdaki yorumlara bakabiliyorum sadece. Herkes bildiğine göre iddalı bir firma?

Alıntı

Sayın SKN;
Evet yeni kurulmuş bir firma. Fabrika İzmir Menderes Tekeli köyü izmir ticaret odası (itob) organize sanayii bölgesinde. Firma sahibi Menderes te emlakçılık yapan Konya Beyşehirli Mustafa Ersüs. Mustafa Ersüs aynı zamanda Husan arms' ın ortağı. Fabrikanın başında ise Süleyman Balcı var. Bir yakınınızın facebook hesabından inceleyebilirsiniz.

Alıntı

Bir web sitesi bile olmayan firma benim gözümde ciddi bir firma değildir. Sadece facebook üzerinde ulaşabildiğim firma ciddi bir firma değildir. Alışveriş de yapmam genelde böyle yerlerden.

Ama dersiniz ki silah firmaları için durum böyle değil onu bilemem.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
Xlll, AsmTR, tirendaz, SKN, Metur, PersonalDefence, Sabri, husrev, SSSalih, aseyhan
(15-11-2017, 11:06 AM)1905sss demiş ki: Bir web sitesi bile olmayan bir firma benim gözümde ciddi bir firma değildir. Sadece facebook üzerinde ulaşabildiğim bir firma ciddi bir firma değildir. Alışveriş de yapmam genelde böyle yerlerden.

Ama dersiniz ki silah firmaları için durum böyle değil onu bilemem.

Açıkcası katılıyorum size. Bahsedilen usta ya ve firma hakkında bilgi yi sadece bu forumdaki bu konu altında bulabildim.  Tüfek hakkında ve kurdukları firma hakkında bilgi vermek açısından bir web sitesi kurmak bukadar zor olmamalı ki artık web sitesi kurmakda gayet basit bir iş.

Husan' ı da bu konuda eleştiriyorum. Onlarda sitelerinde böyle bir tüfek geliştirdiklerinden bahsetmiyorlar. Sadece facebook üzerinden paylaşımla bu işler olmamalı.

Alıntı

Facebook sayfasından:
ERSÜS SİLAH Sanayi Tic.ltd.şti
Saygıdeğer takipçilerimiz 19.11.2017 tarihinde yapmayı planladığımız lansmanımızı hava muhalefeti nedeni ile ertelemek zorunda kaldık. Yeni tarihi yine sizlerle paylaşacağız.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Bertaraf3
Sn SKN
Bilgi almak istediğiniz bir konu var ise size süleyman usta nın telefonunu verebilirim. Husan ve ersüs satışa sunulduğunda tercihiniz hangi yönde olacak hem sizin hem de bu tüfeği almak isteyen diğer forum kullanıcılarının tercihlerini ve tavsiyelerini dinlemek isterim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi