Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUSAN ARMS 410 GA
Yeni markaların ortaya çıkması güzel.Bizlere de düşen yerli silah sanayimizi desteklemek.Ancak hemen piyasaya yayılma ve kısa sürede para kazanma isteği ortaya gerçekten iyi ürünler çıkmasına engel oluyor.Ciddi krediler alınarak açılan işletmelerin acil nakit paraya ihtiyaç duymaları çok yadırganacak bir durum değildir elbette.Ama ürün iyi olmazsa tüketiciyi ikna edemez ve nihayetinde kapıları kilitleyip gidersiniz.İşte bunlardan dolayı piyasaya yeni çıkan bir marka ürün  kendisini ispatlayana kadar beklerim.Bu süreçte kendisini kanıtlamış ve her gün eksiklerini gideren Husan gibi markalara yönelirim.

Alıntı

(24-11-2017, 03:22 PM)Eray demiş ki: Akıl edip oraya giderken satın alma belgesini çıkartıp yanımızda götürseydik hemen birer tane alacaktık.

Sn Eray; 

Tüfek henüz satışa çıkmadı nasıl alacaktınız merak ettim?

Alıntı

(25-11-2017, 05:58 PM)Bertaraf3 demiş ki:
(24-11-2017, 03:22 PM)Eray demiş ki: Akıl edip oraya giderken satın alma belgesini çıkartıp yanımızda götürseydik hemen birer tane alacaktık.

Sn Eray; 

Sn. Bertaraf3,

Hangi dediğinize inanalım? Biraz tutarlı olun lütfen.  Dün sabah şu yazıyı siz yazmadınız mı?

(24-11-2017, 10:46 AM)Bertaraf3 demiş ki: Merhaba,
Ersüs Arms 410 ga modelini satışa başladı. Hayırlı olsun.

(24-11-2017, 01:42 AM)R-volver demiş ki: Ersus 36 satın alan bir kullanıcı kutu açılışını yapmış. Kısa bir video.
https://www.facebook.com/Medcay/videos/1...685645929/

Yukarıdaki bağlantıda kutu açılışı yapan bey nasıl almış?

Saygılar

Alıntı

(25-11-2017, 06:56 PM)Sabri demiş ki:

Sn Eray; 

Sn. Bertaraf3,

Hangi dediğinize inanalım? Biraz tutarlı olun lütfen.  Dün sabah şu yazıyı siz yazmadınız mı?

(24-11-2017, 10:46 AM)Bertaraf3 demiş ki: Merhaba,
Ersüs Arms 410 ga modelini satışa başladı. Hayırlı olsun.

(24-11-2017, 01:42 AM)R-volver demiş ki: Ersus 36 satın alan bir kullanıcı kutu açılışını yapmış. Kısa bir video.
https://www.facebook.com/Medcay/videos/1...685645929/

Yukarıdaki bağlantıda kutu açılışı yapan bey nasıl almış?

Saygılar

Sayın Sabri;

orda husan 36 dan bahsetmiş sanırım :Smile yüzden öyle demiş diye düşünüyorum.

Alıntı

Sn Eray; 

Sayın Bertaraf3,

Doğrudur.Silah henüz satışa çıkarılmadı.Ancak satışa henüz çıkmamış bir diğer model olan,mekanizması değiştirilmiş ve tetik grubu namlu ile birlikte çıkan 20 cal. tüfeği arkadaşım aldı.Adamların elinde henüz yeterli miktarda,her yerde satışa sundukları kadar ürün yok.Ancak orada size yardımcı olup ellerinde olanı veriyorlar.Belgemiz olmuş olsaydı almakta sorun yaşamayacaktık.

Alıntı

Sayın Sabri;
Satışa resmen çıkan Ersüs arms 410 kalibre.
Ben Husan için dedim daha satışa çıkmadı diye.
Saygılarımla.

Alıntı

(25-11-2017, 08:35 PM)Eray demiş ki:

Sn Eray; 

Sayın Bertaraf3,

Doğrudur.Silah henüz satışa çıkarılmadı.Ancak satışa henüz çıkmamış bir diğer model olan,mekanizması değiştirilmiş ve tetik grubu namlu ile birlikte çıkan 20 cal. tüfeği arkadaşım aldı.Adamların elinde henüz yeterli miktarda,her yerde satışa sundukları kadar ürün yok.Ancak orada size yardımcı olup ellerinde olanı veriyorlar.Belgemiz olmuş olsaydı almakta sorun yaşamayacaktık.
Sn Eray;
Öncelikle merhaba. Bu 20 CAL olan tüfek hangi model acaba. Teşekkürler.

Alıntı

(26-11-2017, 12:57 AM)ugr demiş ki:
(25-11-2017, 08:35 PM)Eray demiş ki:

Sn Eray; 

Sayın Bertaraf3,

Sn Eray;
Öncelikle merhaba. Bu 20 CAL olan tüfek hangi model acaba. Teşekkürler.

Bir tek değil,bir çok model 20 cal. tüfekleri var.Şimdi burada hepsini paylaşmam zor olur. http://husan.com.tr/ sitesine bakın.Ürünler başlığı altında Metal Force,Metal Force Kurukafa ve Metal Force Rapid ürünlerinde 20 cal. olanları mevcut.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ugr
(25-11-2017, 08:42 AM)Sarıkeçili yörük demiş ki:

Süleyman Usta bu tür silahlar söz konusu olduğunda nedense tamamen göz ardı edilen bir konuya değinmiş... Doğru düzgün çalışmayan silahların neden olduğu güvenlik / emniyet zaafiyetleri ile ilgili çok güzel bir tespit ve uyarı yapmış... Forum sayfalarında, sosyal medyada '' hobi tüfekleri '' olan tasnif edilerek mekanik kusurları görmezden gelinen veya belirli bir oranda '' tolere edilebilir '' olarak kabul edilen bu silahların, güvenlik ve savunma amaçlı olarak kullanılmasalar dahi atıcıların ve çevrelerindeki diğer insanların hayatları nasıl riske atabileceği açık ve net olarak vurgulanmış. Umarım piyasadaki ne idüğü belirsiz bir sürü çer çöp tüfeği ilk kez ateşli silah sahibi olacak, fırsat olduğunda çoluk çocuğu ile hobi ve keyif amaçlı atış faaliyetleri düzenleyecek kişilere tavsiye edenlerin de kulağına küpe olur.

Saygılar.

Alıntı
19 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, Sabri, hunter 12, demirci57, madenci08, Sarıkeçili yörük, Xlll, 1905sss, blueokkes, Guns N' Cars, SSSalih, alpago, lenduha, tirendaz, shelby, şahin44, R-volver, husrev, DaRkNeSs-
Genellikle 12 veya 20 cal. tercih edilirken son zamanlarda baktığım her yerde .410 un çıkışı beklenir olmuş.Yanlış anlaşılmasın lütfen.Ben de denediğimde almak istedim.Hatta satın alma belgem olmuş olsaydı alıyordum da.Ancak benim ufak,hafif oluşu ve oğlumun alışması açısından hoşuma gitmişti.Oyuncak gibi kibar ve sevimli bir görünüşü vardı.Acaba tecrübeli arkadaşların bu tüfeği beklemelerinin,almak istemelerinin sebebi nedir ? Av da veya talim atışında aklımın ermediği ne gibi faydaları var ?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Guns N' Cars

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi