Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XD Mod.2
Sn. hasso1 şahsen xd-m 5.25 gibi xd mod.2 5 modelini de yeni partide görmekten mutluluk duyarım ve satın alma belgemi bu yönde kullanmak isterdim. Bence şu an springfield/hs produkt serisinin tek eksiği ambidextrous slide release. Bunun için mod 3 solakların yüzünü güldürür diye ümit ediyorum malum glock gen5 gibi. İyi çalışmalar. Saygılar.

Alıntı

Sn hasso1
Merhaba
Dün satınalma belgemi aldım. Bütçem 3000-4000 tl arasında ve yerli bir tabanca düşünmekteyim. Fakat HS satış fiyatını takip edip son kararımı öyle vermek istiyorum. HS lerin geliş tarihi ile ilgili bir gelişme varmı?
Saygılarımla

Alıntı

Silahlarımız MKE'ye sevk edildi. Satışa 10-12 gün içinde çıkacaktır. Fiyat başlangıç seviyemiz 1600$ düzeyinde olur. Bütçenizi biraz zorlayıp ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Böylelikle kaliteli bir tabanca edinmiş olursunuz. Şimdiden hayırlı olsun.

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
topraxxx, msari, SERKANGECGEN74, turion64, şahin44, serdaraktas, kurtkan, al-me, asuspc, Gazanfer, mimaslan, Vefasiz
(22-09-2017, 03:32 PM)hasso1 demiş ki: [Resim: XDG9401_BHC_AR.jpg]

upload image

Sayın hasso1.
Belki çok saçma gelecek ama bir konuda kafam karıştı. Gelecek olan 5" model yukarıdaki xd mod 2 5" mi, yoksa aşağıda resmi olan hs 9 5" mi?

[Resim: unnamed.png]

Alıntı

Gelecek olan 5" HS Standart Seri olarak ismi geçen silahımızdır.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Zamane Akıncısı
(14-02-2018, 12:49 PM)hasso1 demiş ki: Gelecek olan 5" HS Standart Seri olarak ismi geçen silahımızdır.

[Resim: IMAG3491.jpg]

image hosting
Sn. Hasso1
İlgili ve samimi yaklaşımınız için çok teşekkür ederim.
Mkek'deki aksaklıklar sebebiyle plan dışı şekilde Ankara?da bir gece konaklamak zorunda kalsam da değdi. Diğer modelleri de çok beğendiğimi söylemeden edemeyeceğim. Sub compact olan model günlük taşıma için harika bir seçim.
Hs 9 lar mantığa, xd mod 2 ler zevke hitap ediyor.
MKEK' de bir SS kuyruğu yoktu ama oldukça ilgi vardı silahlara.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
ombra, alone61, maho07, heisenberg, kurtkan, taarruz, ugurucar57, S@riyerli, Ahmet Efe, hasso1
Değerli Forum Sakinleri ,
Öncelikle herkese merhaba diyerek iyi dileklerimi sunmak istiyorum.Bundan yaklaşık bir hafta önce MKE'den temin ettiğim HS Produkt XD 9 Mod.2 4,0"  model silahımla,ben de HS ailesine katılmış bulunuyorum.Yaklaşık 12 senedir önce 5 yıl taşıma sonrasında bulundurmaya çevirdiğim Sig Sauer P229 model silahımdan sonra yeniden bir taşıma ruhsatı edinme süreciyle birlikte uzun süre MKE de satışa sunulan gerek yerli üretim ve gerekse ithal silahları inceledim.Açıkçası hibe yoluyla ikinci el silah edinmeyi hiç düşünmedim.Nedenine gelince silah gibi çok özel bir nesnenin ilk sahibi olmak bana her zaman daha cazip gelmiştir.Bu süreçte bana en çok yardımcı olan kaynak tahmin edebileceğiniz üzere TabancaTüfek.com Silah Forum'du. Zaten foruma üye olmam da bu sürecin bir sonucudur.İyi ki de olmuşum demekten kendimi alamıyorum Smile

Her ne kadar internet kaynakları üzerinden yapılan silah incelemelerini ve Sayın Osman ORTAÇ gibi üstatların silah tanıtım videolarını defalarca izlemiş olsam da silahı canlı canlı eline alıp hissetmedikçe bir karar vermek oldukça güç.Bunu yerli üretici firmaların MKE'de bulunan tanıtım ofislerini ziyaret ettiğimde daha iyi anladım.Açıkçası benim açımdan tam anlamıyla hayal kırıklığıydı.Burada yerli silah üreticilerimize bir eleştiri yapmadan geçemiyeceğim.Her ne kadar ARGE ye yatırım yapsanız ,son teknolojiyi getirseniz yada en kaliteli materyalleri kullansanız da ürününüzü son kullanıcıya yeteri kadar ve olduğu gibi tanıtamadıktan sonra hepsi bir yere kadar.İstisnasız tüm markaların tanıtımlarda kullandıkları demo silahlar tabiri caizse laçka durumda.Yada benim incelediklerim (Tercihim polimer gövdeli bir silah olduğundan incelemelerim de bu doğrultudaydı) hep öyleydi. Demoları eskidiğinde yenisi ile değiştirmek çok büyük bir külfet olmamalı.Aksi halde tüketicinin algısında olumsuz bir hava yaratıyorlar ki bende olan da tam olarak buydu.Yerliye kesinlikle karşı değilim ve MKE'ye gittiğimde kafamda olan da yerli bir markanın son çıkardığı ürünü almaktı ama ta ki o demo silahı elime alıncaya kadar...

Neyse lafı çok fazla uzattım sanırım.Sonuç olarak forum kullanıcılarının olumlu yorumlarının etkisi ve vitrinde ilk gördüğüm andaki hissiyatıma güvenerek her ne kadar canlı canlı dokunup inceleyemesem de tercihimi XD 9 Mod.2 den yana kullandım ve bundan son derece memnunum.Satın alma sonrası MKE Poligonu'nda yaptığım test atışları sırasında görevli arkadaşın söyledikleri de benim açımdan bu kararımın doğruluğunu pekiştirir nitelikteydi.Zira kendisi bu poligonda birçok büyük firmanın ithal silahlarının tutukluk yaptığına şahit olduğunu ancak bu güne kadar HS Produkt a ait tek bir silahın bile aksadığına şahit olmadığını söyledi.Yorum sizlerin.Ve becerebilirsem sizleri fotoğraflarla baş başa bırakıyorum.Karşınızda XD Mod.2 4,0" 9mm...

[Resim: 1.jpg]

[Resim: 2.jpg]

[Resim: 3.jpg]

[Resim: 4.jpg]

[Resim: 5.jpg]

[Resim: IMG_1957.jpg]

[Resim: IMG_1958.jpg]

how to delete my aol account

Alıntı
21 üye teşekkür etti:
efe1753, mimaslan, ugurucar57, serdaraktas, Ercan 45, Zamane Akıncısı, batuhanvurall, ALPTUG, Vectra, alone61, Ahmet Efe, Tellioglu, sem, Sberat, wildeagle, kivop, wubıh, tirendaz, xeorx, heisenberg, cirido
Sayın v_strom

Tabancanız hayırlı,uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileğimle.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
v_strom
Sn.v_strom yeni tabancanız hayırlı olsun. Hs9 ve Hs45 kullanıcısı olarak, kendi adıma seçiminizin az fiyata çok kalite düşüncesi altında bilinçli ve doğru bir karar olduğunu söylemek isterim.
Bu vesile ile silahınızı keyifle kullanmanızı dilerim.

Ayrıca üye isminizden motosiklet camiasından olduğunuzu düşünüyorum. Geçmişte Suzuki V-Strom kullanmışlığı olan biri olarak, hs ile birlikte bir ortak noktamız daha olduğunu bilmek hoş.
Saygılar.

Alıntı

Sayın kivop

Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Haklısınız eski bir Suzuki V-strom DL 650 kullanıcısıyım.Yaklaşık 7 yıl süren bir birlikteliğin ardından 3 yıl önce ,gerek binmek için yeterince vakit ayıramadığım,gerekse malumunuz  nispeten ağır bir motor olduğu için değiştirmek zorunda kalmıştım ancak sürüş keyfi ve ekonomikliğiyle hala tadı damağımdadır V-strom un.Şimdilerde başka bir motora biniyorum ancak V-strom her zaman aklımın bir köşesindedir.Yeni silahımı da tıpkı V-strom gibi uzun yıllar keyifle kullanacağıma inancım tam.Bu vesileyle silahlar dışında da ortak noktalarımız bulunan dostlarla tanışmak da ayrı bir güzellik..Smile

Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi