Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZORE akıllı silah kilidi
#1
[Resim: end_pic_ggwj6n.jpg]
https://www.zore.life/
 
ZORE adlı girişim, indiegogo üzerinden başlattığı kampanya ile sadece iki günde 100 bin dolarlık kitle fonlama hedefine ulaşmış bir ürün. Bünyesindeki farklı ürünlerle bireysel silahların emniyetini sağlamayı hedefleyen bir marka olan ZORE, 2014 yılında kurulan bir girişim.
 
Örneğin tabancaların gövdesine takılan bir ürün sayesinde silah sadece basit bir emniyet kilidine değil, akıllı bir uygulamaya da emanet edilmiş oluyor. Örneğin şifresini sadece sahibinin bildiği bir emniyet kilidi, silahı sadece o kişi için hazır hale getirebiliyor. Böylece ev içi kullanımda kullanıcılar bireysel silahlarını daha emniyetli şekilde muhafaza edebiliyor. Silah, başkasının eline geçse dahi şifreyi bilmediği için silahın ateşlenmesi mümkün olmuyor. Bunun yanı sıra, bir başka ZORE ürünü silah yerinden hareket ettirildiği anda akıllı telefonlar için geliştirilmiş mobil uygulaması üzerinden sahibine bildirim gönderiyor ve alarmı devreye sokuyor. Bu da silahı olası hırsızlıklara karşı korumuş oluyor.

İsrail merkezli ZORE, üretime Ekim 2016?da, ürünlerin Şubat 2017 itibariyle satışına başlanmış. ZORE ürünlerini detaylıca anlatan bir videoyu hemen aşağıda bilgilerinize sunar, umarım bu tip ürünlere el atan ve biz son kullanıcılara makul ve mantıklı imkanlar ile ulaştıran teşebbüsler olmasını dilerim..
 
https://youtu.be/f4gnnQViUMM


[Resim: zore_34381.jpg]
 

[Resim: maxresdefault.jpg]


[Resim: zore_gun_lock.jpg]

[Resim: 358_E363100000578_3654799_image_a_4_1466612810169.jpg]


[Resim: maxresdefault3.jpg]


[Resim: zore.jpg]


[Resim: zore_solutions.jpg]

[Resim: zore_gun_lock.jpg]


[Resim: zore_x_gun_lock.jpg]

 
 
Alıntı
14 üye teşekkür etti:
bahadr, sezgin63, heisenberg, husrev, sirflayer, alpi, tsuba, Tonyukuk ÖTUKEN, baykaralper, Carbon12, Vectra, ckenarli, Env303, Sinan1978
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi