Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANIK TP9 subcompact ??!!
Adama nazar değdi..
Önce hesap hacklenmiş, ardından youtube durumun farkına vardığı gerekçesi ile kanalı silmiş..
Geri alınabileceği meçhul , şayet alabilirse tüm videolarının silinmiş olma ihtimali var, yıllarca verilen emek çöp,yandı gülüm keten helva..
Youtube'un tekel olması ve bunun verdiği rahatlıkla kafasına göre kanal kapatmaya başlaması uzun süredir şikayet edilen bir durum, özellikle silah kanalları bu durumdan mağdur.
Ellerinden gelse bütün silah kanallarını kapatacaklar ama halihazırda bulunan kullanıcı kitlesi ve onlara ait kişisel bilgileri depolamaktan vazgeçemiyorlar..
Tabi youtube'un gaspçı ve güvenilmez bir platforma dönüşmesinden bu yana ,  millette ufak ufak patreon gibi alternatif kanallara yönelmiş durumda..
Dikkatli olmakta fayda var, en ufak bir hatada sözleşmeleri fes edip kanalı kapatabiliyor,hatta silebiliyorlar, bazen neden bile olmaksızın kanalı kapatıp sonrada pardon yanlışlık yapmışız buyrun kanalınız tarzında açıklamalar eşliğinde kanalı tüm videoları silinmiş halde geri vererek direk bitiremeselerde dolaylı yoldan hesap sahibini bitirebiliyorlar..
Durumdan müzdarip sürüsüne bereket kullanıcı mevcut.
Youtube üzerinden çalışma yapmayı düşünen arkadaşların bilgisine..

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
ErhanG, harun, Sabri, Koca, sem, al-me
TP9 SUB ELITE EXECUTIVE PVD

yeni gördüm ben, hem MKE'de hem kendi sitelerinde.

Düz tetik ve PVD kaplamalı namlu var gördüğüm kadarıyla
[Resim: tp9-sub-elite-128-big.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
karabasan, Sabri, wubıh, alpago, ŞAMAN
PVD modeli birkaç ay oluyor çıkalı sanıyorum, subcompact serisi gerek nişangahları, gerek ebatına nazaran isabet oranının yüksekliği ile USA pazarında en çok beğeni alan canik modeli oldu gibi, hafif/ağır grainlerdede herhangi bir problem yaşatmıyor.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
red, durango, wubıh
İsmi uzatmak yerine Sub Combat koysalarmış sanki daha güzel olurmuş.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, wubıh

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi