Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANIK TP9 subcompact ??!!
Bu resimdeki el mi büyük? Yoksa subcompact mı görüyoruz?

[Resim: 20170829_080908.png]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
Bana klasik SF Elite-S gibi geldi, tetik korkulugunun alt kisminda manual emniyet manivelasi gorunuyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha
Ben de ilk an aynı düşündüm, fakat SF Elite compact bir ürün ve muadili Glock 19. Fakat Bu el boyutuna göre tereddüde düştüm.. Bir bilen eminim bu konuda bizleri aydınlatacaktır!?

Alıntı

Dursun usta??

Alıntı

Sn eraonk'yı doğrular nitelikte Canik TP-9 SF ELITE ile aynı boyda görünüyor. Ancak yönü değişmiş gibi:

[Resim: 20170829_080908b.jpg]

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
efe1753, nsyuksel, DaRkNeSs-, ckenarli
(29-08-2017, 10:42 AM)nsyuksel demiş ki: Ben de ilk an aynı düşündüm, fakat SF Elite compact bir ürün ve muadili Glock 19. Fakat Bu el boyutuna göre tereddüde düştüm.. Bir bilen eminim bu konuda bizleri aydınlatacaktır!?

Sn nsyuksel siz de haklısınız. Çünkü silah amatör bir Photoshop çalışması ile elin altına yerleştirilmiş. Görüntünün çok yerinde "montaj" hataları var ama bir silahsever gözü ile de baktığınızda alttaki orijinal silahın horozunu ve gezini görebilirsiniz. Smile

Saygılarımla.

Edit: Horoz değil de arkada, kabzanın hemen üzerinde yer alan teknik adını bilmediğim kuyruk kısmı... Bu arada alttaki tabancanın Beretta olduğuna 10 dolara bahse giriyorum.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Sabri, nsyuksel, DaRkNeSs-
Fotoğraftaki şahısın elinin fırıncı küreği kadar olması lazım...
Aynı açıdan çekmeye çalıştım selfie kamerası ile
[Resim: 20170829_120933.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lenduha, nsyuksel
Sn. Lenduha,

Alttaki tabananın gezinde uzun bir düz çizgi ve altında çok daha kısa bir çizgi var.

Bu markalama tabancada 6,1 mm yükseklikte gez olduğunu gösterir.

Artık tabanca tahminini de size bırakıyorum. Smile

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
eraonk, lenduha, nsyuksel, mertguvercin
Gol olmuş desenize bana?.. Çok dikkatliyimdir aslında ama nüans gözümden kaçmış. Konu baştan hatalı doğdu, uygun görülmez ise kapatılabilir.

Saygılarımla,

Alıntı

(29-08-2017, 12:52 PM)nsyuksel demiş ki: Gol olmuş desenize bana?.. Çok dikkatliyimdir aslında ama nüans gözümden kaçmış. Konu baştan hatalı doğdu, uygun görülmez ise kapatılabilir.

Saygılarımla,

Herhalde yerli bir firmanın çok tutulan bir modelinin subcompact model çıkarma girişimi hepimizi ilgilendirir nitelikte olacak ki böyle oldu,
Fotoshop nüans farkı benim de gözümden kaçmış Smile
Bu arada Sayın Lupus, tahmin edemedim ben alttaki modeli , biraz daha açar mısınız Smile
Sizin bir dostunuzda Tp9 Sf Elite vardı ve test ediyordunuz, test devam ediyor mu ne durumda acaba?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi