Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winchester SXP Dipçik Değiştirme
Perakende olarak satış yapıyorlar mı bilmiyorum ancak linkteki firmaya sorabilirsiniz.
Piyasadaki bir çok silah firmasının ürünleri bu firma tarafından üretiliyor.

http://www.atamould.com/dipcikler

Saygılar.

Alıntı

Alan olursa dipçik pedini değiştirsin. Tabi dayak yemeyi sevenlere karışamam.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın tej06,
Bir gelişme kaydedebildiniz mi?
Saygılarımla

Alıntı

Sayın btej06, sayın tirendaz bir silahsever Winchester Sxp tüfeğine Ata cy taktik dipçiğini pul ekleyerek monte etmişti.  Tüfeğine taktığı bu dipçiği atışta deneyip geri bildirim yapacaktı. Kendisi henüz geri bildirim yapmadı. Fikir vermesi açısından resmi paylaşıyorum.

[Resim: FB_IMG_1513538428233.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
tirendaz, Xlll, Heat, Murata, karabasan
Bu süre zarfında tüfeğe bir ray takmayı başardık (sayın yivlici sağolsun) ancak dipçik konusunda bir arpa boyu yol katedemedik.
O da yetmezmiş gibi yabancı tedarikçiler ile yazışmalarım sonucu İstanbul Silah'ın dipçik bağlantı noktalarında sürekli değişiklikler ! yaptığını, bu nedenle denemeden dipçik alınmayacağını anladım.
Konuda yeni gelişmeler olması dileği ile,
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Murata
Sn. Tirendaz, rayın fotosunu ekleme şansınız var mıdır? Kendisini bulamadık, bari fotoğrafına bakalım.

Saygılar.

Alıntı

Ray hikayesi uzun sayın Murata.
Ürün şu idi: http://www.winchesterguns.com/products/a...bases.html
Kıymet hürmet Amerika'dan getirttik ancak rayın çapı tüfek ile uyumsuzdu: altının aşındırılması ve orta kanalının tekrar yapılması gerekti.
Sayın yivlici sağolsunlar iş güç arasında vakit ayırdı da halloldu. Ancak bu sefer de şu sorun çıktı: ray ve gövde aluminyum fakat bağlantı vidaları çelik! Yine sayın yivlicinin yönlendirmesi ile lazer ile aluminyum kaynak yapıldı.
İlk atışta fotoğraf çeker eklerim, ancak taktik dipçik vs olmadan pek fotojenik olmayabilir Smile
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
husrev

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi