Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah ruhsatı yönetmeliği değişti!
(15-03-2018, 10:39 AM)ulubey35 demiş ki: nerede maganda kro mafya bozuntusu tip varsa hepsinin envaterinde son model silahlar çoğu taşıma ruhsatlı hem de. bizim gibi üniversite okumuş bitirmiş yabancı dil bilen lisanslı sporcular da evrak silsilesinde boğulup gidiyor. bu nasıl bir düzen böyle anlamak mümkün değil.

Yazı ve imla konusunda uyarınca da herkes kızıyor...

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
yyildiz, jfmrk, tekoglu, Murata, mimaslan, alpsaral, pasa_7676, Vefasiz, tirendaz, eraonk, ilksurfer, alpago, blueokkes
Değerli forum üyeleri, bugün Yivsiz Av Tüfeklerimin ruhsat yenilemesini yapmak için emniyete gittiğimde, silah ruhsattaki memur arkadaşa istihkak artış konusunu da sordum. Aldığım cevap şu şekilde oldu; "Evet öyle bir şey var, henüz bize yazı ulaşmadı ama muhtemelen bin mermi almak isteyen vatandaşlar için valilik onayı gerekecek" şeklinde oldu.
Oda da bulunan diğer memur arkadaşın tepkisi ise can sıkıcıydı "Ne yapacaklar o kadar mermiyi, vatandaşa okadar mermi verilirmi" diye söylendi kendi kendine başını sağa sola sallayıp durdu.
Bakalım artık, silah severler için hayırlı olur inşallah.

Alıntı

Yahu yazı çok açık. 1000 mermi olayı bakan oluruyla. Oda vekillere godamanlara .Yurttaş 200 mermiye devam. 3-4 ay önce çıkan yönetmeliğin devamı bu. O zamanda söylenmişti.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
Bakan da onay vermiş işte.  İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne yazı yazmış.  Valiliklere yapılacak başvuru üzerine 1000 adede kadar verebilirsiniz demiş.  Ben mi yanlış yorumluyorum?

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Xlll, karabasan, Sabri
Sayın Kanuni,tamamen doğru yorumluyorsunuz.İnsanlar inanmak istemiyorlar.Lakin şu alttaki linkte az önce paylaşım yaptım.Bu konu asıl linkte Ana başlık olarak konuşulmakta.Bu durum ile alakalı başlığa göz atın lütfen.Herkese hayırlı uğurlu olsun İnşallah.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid349287

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Kanuni

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi