Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Hangisi atış başarısı ve gerek iç gerek dış kılıf ile taşıma rahatlığı kriterlerin de daha iyi?
Bu anket kapalı.
Sig Sauer p229 Legion
80.00%
44 80.00%
Beretta 92 FS Compact Inox
20.00%
11 20.00%
Toplam 55 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sig Sauer p229 Legion VS Beretta 92 fs compact inox
Arkadaşlar merhaba. Yeni silah almayı düşünüyorum. Kafamda bir kaç silah var fakat tercih konusunda emin olamıyorum. Öncelikle yerli mi yabancı mı olmalı ? yerli ise en ideal silah hangisi ? yabancı ise Walther p99, SS p226, p226 legion p229 S.Elite. ve Cz75. Bu silahlardan hangisinin tavsiye edersiniz ?

Alıntı

(07-02-2018, 03:03 PM)tlazibere demiş ki: Arkadaşlar merhaba. Yeni silah almayı düşünüyorum. Kafamda bir kaç silah var fakat tercih konusunda emin olamıyorum. Öncelikle yerli mi yabancı mı olmalı ? yerli ise en ideal silah hangisi ? yabancı ise Walther p99, SS p226, p226 legion p229 S.Elite. ve Cz75. Bu silahlardan hangisinin tavsiye edersiniz ?

Selamlar.
Sorunuza soru ile cevap vereyim. Bir araba almak istiyorum. Yerli mi yabancı mı olsun, karar veremedim. Yerli ise hangisini almam lazım?  Yabancı olanlardan Chevrolet, Mercedes, Ferrari, Lada, Tata olabilir mi? Bunlardan hangisi işime yarar? Alacağım araba ile yapılacak iş şunlardan birisi olabilir;
Şehir içi nakliye,Ticari Taksi, Makam Aracı, Özel Hizmet, Paris-Dakar Rallisine katılım.

Siz benim verdiğim bilgiler ile sorunumu çözerseniz inanın bu forumdaki bu kadar adam sizin sorununuzu kesin çözer.

Saygılarımla.

Not:Forum üyelerinin vaktini aldığım için özür dilerim.

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
tirendaz, matador, Karagoz, freedom_54, SERKANGECGEN74, Murphy, Sabri, kiraztepe, selcuk_01, Vefasiz, Gazanfer, OzgurSarigul, maybach909, msari, baykaralper, asuspc, sem
Oyumu Beretta'dan yana kullanıyorum.

Alıntı

Bir önceki mesajımın üzerinden geçen 1,5 yıl içinde tam boy 92FS Inox sahibi ve P229'la eğitim görmüş biri olarak, tercihim P229 olurdu.

Ayrıca 92FS Compact'da tam boyun albenisi ve o altın oranlar kayboluyor. Taşımak zorunda kalsaydım bile tam boyu tercih ederdim. Kaldı ki ülkemizde gerçek bir compact - Inox'a ilanlar dahil rastlamadım.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mimaslan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi