Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12ga FİŞEK DOLUMU ÇALIŞMALARIM
Big Grin 
(28-01-2020, 05:41 PM)harun demiş ki: Ne kadar sıvaşma oluyor, hangisini çıkartmak daha kolay inanın bilemeyeceğim.

Sn. Harun, orada ben devreye gireyim o zaman şu ana kadar attığım 500+ tapa içi lyman dökümün verdiği yetkiye dayanarak Smile 

Müthiş fark var arada. Mükerrer atışlı çalışmalar sonrası akülü vidalama ve aluminyum bulaşık teli sardırılmış harbi ikilisi ile bile saat süren kurşun sıvanmış namlu temizliği ile karşılaştırırsak plastik sıvanmış namlunun temizliği tac87'den alınma eser miktarda dahi "Otis shotgun blend" ve bir kaç sefer harbi sonra peç geçirme sayesinde bir kaç dakikada halledilebiliyor. Kurşunu kimyasal olarak sökmek zor, mekanik uğraş istiyor. Plastiği kimyasal olarak sökebilen temizlik sıvılarını bulmak ise çok zor değil. (sayenizde silahlar için yapılmışını da artık bulabiliyoruz Smile )

Saygılarımla.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
yyildiz, harun, tirendaz, Alphawolf, Tellioglu, BuROcK, Ahmet Özalp
Mesajlar için çok teşekkürler.
Birkaç fırın ekmekten sonra tekrar kapınızı çalarım Smile
Saygılar,selamlar...

Alıntı

Değerli forum üyeleri isabetli kurşun atışı için yaptığım modifiye uygulamasını görselleştirip denemelerini yaparak paylaşıma açtım, ilgilisine faydalı olacağını düşünüyorum 1080p tavsiye edilir iyi seyirler.

Alıntı
26 üye teşekkür etti:
Heat, yyildiz, tirendaz, axoy68, blacksea, Sabri, tifil, kut4, tsuba, Red Kit, Xlll, harun, eucar, Rangeman, ceruh, demirci57, Yasin06, kotucenk, Demirhisar, Alphawolf, Tellioglu, Pistov, Bariss, al-me, marlinspike, ErhanG
sn. splendes'in tavsiyesiyle birkaç dolum yaptım, mesafe 60 adım( daha fazla da olabilir) Eğim çok fazla, hedefler 10lu kare fişek kutuları.15x15cm

Yerli kurşunlardan 5-6 çeşit denedik fakat o mesafede ya toprağa saplandılar ya da sağa doğru savruldular. Rakım 1000m, hava sıcaklığı 15c

A0 2.20g
Alliant 2.20g
ateşçi foster, özkara global
GfS, Anatolia kovan.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
yyildiz, splendes, wubıh

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi