Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12ga FİŞEK DOLUMU ÇALIŞMALARIM
Sayın Ahmet Özalp bey,

Sizin yazdıklarınızdan yararlanarak kendi dolumlarımı yapmaya başladım. Ancak malzeme bulmakta zorlanıyorum. Yaptığım farklı dolumların üzerine yazmak yerine Değişik renklerde kovan kullanarak ayırd etmeyi düşünüyorum. Turaç'ın sitesinde farklı renkte kovanlar var ama sitede satış yok. Ayrıca kapsül isterseniz internet bayileri öyle bir ayırım yapmıyor ellerinde ne varsa onu gönderiyor. Rica etsem dolum malzemesi temin edebileceğimiz, taşrada oturduğumuz için kargo ile gönderim yapan firmaların internet bağlantılarını yazabilirmisiniz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Selam ve saygılarımla

Alıntı

Sayın Alphawolf,
Herhalde E-temin, Avfoni, Sİberav(Yazıcılar) gibi dolum malzemesi satan siteleri biliyorsunuz. Siteleri herzaman günceldir. Bu sitelerde mevcut olan ürünleri alırsanız ertesi gün gelir fakat her istediğinizi bulamazsınız. Bunlar haricinde telefonla görüşerek teyit edip sipariş verebileceğiniz 2 kaynak var.

1. ARES AV, Birkan Balıkçı http://www.aresav.com

2. BUĞRA AV, Tayfun Yetiş http://www.bugra-av.com/iletisim-bilgileri

Her ikiside güvenilir dürüst esnaflardır. Birkan Bey Çanakkale'de Tayfun Bey Tokat'tadır. Telefon numaraları web sayfasında var. Sitedeki ürünler güncel olmayabilir. Ama stoklarında en fazla dolum malzemesi bulunduran kişilerdir. Bu bakımdan telefona görüşerek sipariş verirseniz daha iyi olur.

Saygılar

NOT: Kovanları ayırdetmek için renk yeterli olmuyor. Zaten çok çeşitli renk bulamazsınız. Üzerine permanent marker'la yazınca güzel oluyor ama tekrar dolum yapılacağında iş karışıyor. Yazı silinmiyor. Normal keçe kalem ise dayanmıyor hemen siliniyor. Birkaç yöntem denedim, sonunda kovanlara hiç bir şey yazmadan kutulara yazmaya karar verdim. Ölçüm yapmak için her tip dolumdan normalde 10 adet hazırlıyorum. Koyduğum kutunun içine bir de içeriği gösteren bir etiket koyuyorum. Saçma olunca 25'lik partiler oluyor. Kutuyu bantlayıp atış alanında açıyorum. En temizi bana göre böyle.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
sparus, Alphawolf

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi