Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cougar 8040 F almayı düşünüyorum
Sn kselbir55 150 adet mühimmatla birlikte 8040 ı devir etmeyi düşünüyorum tomahan6244 @gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz bana

Alıntı

Sn hkd
Elimdeki silah satın alma belgesinde mke kurumundan diye bir ibare var.Sanırım bu belge ile sadece yeni silah alabiliyorum devir alamıyorum sanırsam.

Alıntı

Sn kselbir55 alabilirsiniz o belge sıfır silah almak için yanlış anlamayın inşallah Gönlünüze göre bir silah alırsınız forumdaki silahsever arkadaşların heyacanları inan beni de heyecanlandırıyor.

Alıntı

Sayın Hkd mail atmıştım size. Saygılar

Alıntı

Çok az kaldı alıcam bu canavarı Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Yaklaşık 1 ay önce 2.el bi 8040 aldım 60 mermi ile mke de şu an mermi olmadığı için sadece 10 adet attım silahta hiç sarsma yok ele yatkın ama taşıma yönünden biraz kaba .mke yılbaşında mermi geleceğini söylüyor bu sorun olmazsa savunma amaçlı bu fiyata alınacak en iyi silah

Alıntı

(21-02-2009, 09:34 PM)nurikilligil demiş ki: Doların 1.7 Tl olduğu şu günlerde ekonomikman çok çok rahat olmayan bir silahsever için en iyi sıfır  tercihlerden biri bence bu silah..

Tabi ithal mermi motivasyonunu saymıyorum, hehe..Mis gibi 40 Sw..

Bugünkü kurla tercih sıralamasında daha da öne geçiyor. Farklı kalibre olması da ayrı cezbediyor, bir de mermisi bulunsa...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpini77

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi