Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cougar 8040 F almayı düşünüyorum
Sayın alpini 77, en sonunda Stoeger Cougar 8040F aldım...

Alıntı

(02-03-2014, 07:28 PM)hkd demiş ki: Sayın alpini 77, en sonunda Stoeger Cougar 8040F aldım...

Hayırlı olsun. Bende yaklaşık 3 aydır forumda bu silahı takip ediyorum. Nasıl silahınızdan memnun musunuz ? Malum genel sıkıntı 40 cal. mühimmat ve boya sorunu.

Alıntı

Sağolun Sn Guardin25 40 cal mühimmat Mke 'de şuan mevcut fiyatı 0.70 dolares boya problemi yok gibi nitro kaplama olduğunu söylemişti,firma bana.

Alıntı

Merhaba.Bende uzun zamandır araştırma yapıp yorumları okuyup bu silahı almaya karar verdim.Satın alma belgem elimde.Her ihtimale karşı alternatif olarak Canik55 TP9 modelini de ikinci tercih olarak belirledim umarım pişman olmam.Bu forumda olan üyelerin tecrübelerini tarafsız bir şekilde paylaşmaları çok güzel.Keşke Stoeger firması da internet sayfasını güncel tutup müşteri potansiyellerini daha iyi bilgilendirseler güzel olurdu.

Alıntı

Anlamadığım nokta Canik55 ST9 dün baktığımda namlu ömrü 50000 di bugün 60000 oldu nasıl becerdiler bilemiyorum.

Alıntı

Sn kselbir stoegere bakın pişman etmez.

Alıntı

Açıkçası ülke şartlarında kaç kullanıcı namlu ömrünü doldurur bilemiyorum! Tabiki üstadlar bunu daha iyi bilir. Benim tercihim önce kalibreydi, sonrasındada 8040.

Alıntı

Sn hkd forumda yaptığım araştırmalara göre cougar 8040 F almak için gideceğim Ankara ya.Olur da elimizde kalmadı derlerse diye bir alternatif bakayım dedim.Canik55 ST9 o şekilde listeme girdi.Samsun lu olmam sebebiyle bir sıkıntı olursa silahla ilgili üreticiyle daha rahat irtibat kurarım diye düşündüm.Gerçi ST9 da iyi bir silaha benziyor ama cougar 5 adım önde gidiyor benim için.Umarım mermi sıkıntısı çekmem ileride.

Alıntı

Sn Kselbir55 Ankara'da Gazi bey var satış sorumlusu fabrikayı arayarak telefonunu alın bir ön görüşme yapmanız işinizi kolaylaştırır

Alıntı

Sn hkd bugün Gazi bey ile görüştüm.Malesef 40 sw mühimmatın şimdilik MKE stoklarında olmadığını ama bu durumun geçici olduğunu söyledi.Bakalım artık nasip bundan sonrası.Cougar kesinlik kazandı alacağım silah olarak.Gittiğimde hangi kalibrede mühimmat bulursam alacağım model de o olacak galiba.İnşallah ileride Beretta 92 de almak nasip olur.Bu forumdaki herkese ayrıca teşekkür ederim bilgi ve tecrübelerini gerçekten tarafsız paylaşıyorlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi