Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cougar 8040 F almayı düşünüyorum
(22-03-2012, 04:44 PM)Avicenna demiş ki: Sn:amanos 2008 yılından beri 8040 sahibiyim.Bu süre zarfında 1000 in üzerinde mermi attım.Daha bir kere daha takıldığını görmedim.Atış dağılımı da bence gayet iyi.Silahı satışa çıktıktan sonra alan 2. kişiyim.Silahın üzerindeki boya kötü idi bunu fabrikaya iletince bana ''getirirseniz ücretsiz yenileriz '' denildi götürüp bıraktım 2 gün sonra hakikaten ücretsiz şekilde silahımı iade ettiler.Üzerindeki boya şimdi oldukça iyi silahım sıfır oldu sanki. Size tavsiyem silahı yakından görün eğer elinize oturuşu ve dizaynı hoşunuza gitti ise mekanik olarak düşünmeyin hemen alın derim.
Saygılar
http://i1065.photobucket.com/albums/u395...graf66.jpg

bu da silahımın fotoğrafı

Sn.Avicenna silahınız güzelmiş,güle güle kullanın.Sayenizde 8040 sürgü kapağının daha güzel olduğunu öğrendim.Bende 8000lerin kapağını bir türlü beğenememiştim.Sizinki Beretta 8000ler gibiymiş.
İzniniz olmadan fotoğrafınızı buraya yerleştirdim,umarım sorun olmaz sizin için.
[Resim: fotograf66.jpg]

Alıntı

Rica ederim aksine keyif aldım.Ben direk yükleyemediğim için öyle linki yazmıştım.Teşekkürler..
SaygılarımlaSmile

Alıntı

"Mühimmat sorun olur" dedikleri için muallaktayım..
Sn. Avicenna bir 8040 kullanıcısı olarak bu türden sıkıntılar yaşıyormusunuz?
Yardımcı olursanız almayı düşündüğüm bir model..

Alıntı

(26-03-2012, 11:54 AM)couger demiş ki: "Mühimmat sorun olur" dedikleri için muallaktayım..
Sn. Avicenna bir 8040 kullanıcısı olarak bu türden sıkıntılar yaşıyormusunuz?
Yardımcı olursanız almayı düşündüğüm bir model..

+1 cevabı ben de merakla bekliyorum Smile

Alıntı

Atış yapmak için düşünüyorsanız mühimmat olayına dikkat etmeniz ve iyi düşünmeniz gerekiyor. Taşıma ve savunma amaçlı görevini çok iyi derecede yapabilen bir silah olacaktır. İkinci silah olarak tercih edebilirsiniz. Tabi sayın üstatlar daha iyisiniz bilir..

Alıntı

Mke' de Cougar 8040 f modeli 2008 üretimi sırası ile 2009, 2010'a doğru gitmekte.
Yani alacağınız silah 4 yıl öncesine ait..
Saygılar..

Alıntı

(05-04-2012, 05:01 PM)beretta demiş ki: Mke' de Cougar 8040 f modeli 2008 üretimi sırası ile 2009, 2010'a doğru gitmekte.
Yani alacağınız silah 4 yıl öncesine ait..
Saygılar..

Sn. Beratta , alacağımız silahın kullanılmamış ama 4 yasında olmasının bir olumsuz yani mı var ?

Alıntı

2010 öncesi yapılan boyamalarda sorunların çıktığı, Beretta'nın boya içeriğini yanlış verdiğini Stoeger yetkilisi bana bizzat açık açık söyledi.

Alıntı

(05-04-2012, 05:54 PM)beretta demiş ki: 2010 öncesi yapılan boyamalarda sorunların çıktığı, Beretta'nın boya içeriğini yanlış verdiğini Stoeger yetkilisi bana bizzat açık açık söyledi.

Beretta...Boya içeriğini yanlış vermiş öyle mi?...

Aynı Beretta ne hikmetse senelerdir Beretta USA ' ya boya içeriğini hiç yanlış vermiyor...

Bu bahane, kendi yaptığı salaklığı saklayarak, '' Tetiğe dokunmadım, silah kendiliğinden patladı...'' diye iddia edenlerin bahanelerinden de komik...

Alıntı

Sn. lupus üstadım, bu durumda ne yapmamız gerekiyor?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi