Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz k11
İki yıldır silahı modifiye ediyorum.Sürgü salı cnc den çıkacak.Paylaşırım.Gez LPA, Horoz Tanfoglio Berlin den aldım.Kızaklar ve sürgü Lazer kaynak dolgu.Çizimler Bana ait.Magwell kilit pim ve yayı Erol ÇETİN imzalı.
[Resim: Ekran_Al_nt_s.jpg]

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Murphy, Karagoz, LKT, Tonyukuk ÖTUKEN, lupus, ALPTUG, mimaslan, alpago
Sayın Revoket, hepsinden önce ters emniyeti olan gövde üzerine bir şeyler düşünseydiniz. Smile

Klasik CZ emniyeti çok daha güvenli.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Zemre10
Silahı iyi kötü hepimiz tanıyoruz.Oyun hamuru gibi.Dokunduğunuz yer elinizde kalıyor.Uzun bir Fabrika ve tamir sürecinden geçti.Yapısal değil belki ama parçalarla oldukça fazla uğraştık.Abartılı Toleranslar bizi yordu.Kaldıki emniyeti değiştirebilirdik ki buna değmez.Diğer silahlarıma kıyamadığım içinde K11 i allayıp pullayıp yani anlayacağınız oyuncak yaptım.Bitince kasamın en altında yerini alacak.Buradan diğer yerli firmaları tenzi ederim.İyi silah üretende var üretmeyende, üretemeyende.Yeni bir silah tasarlamalarını kimse beklemiyor onlardan fakat kopya,klon,taklit,patentle üretim adı ne olursa olsun biraz dikkat, biraz ilgi, biraz hassasiyet,biraz tüketiciye saygı biraz çok bilmişlikten ukalalıktan uzaklaşma ve birazda bakın biraz diyorum profesyonellik.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
ckenarli, husrev, Tonyukuk ÖTUKEN, alpago
Salı bitti Sayın Revoket. Smile Beklemedeyiz. Smile

Alıntı

İzmir de henüz bende görmedim.Elime ulaşsın tabiikide paylaşıcam.

Alıntı

SMerhabalar.K11 modeli ile K10 C modeli arasında bir tavsiyede bulunabilir misiniz ? YouTube da ve forumda izlenebilecek okunacak herşeyi izledim/okudum. 1 hafta sonra satın almaya gitmeyi düşünüyorum.  Memurum, kampanyalı fiyatları dolayısıyla ilgimi çeken modeller. Cz platformu ve çelik gövde oluşu hoşuma gitti. Sürekli üzerimde taşıyacağım bir silah olacak. Kendimi tanıtmam gerekirse 1.70 boyunda orta büyüklükte ele sahibim. Bu ilk silahım olacak ve son olmayacağı kesin.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Alıntı

Nihayet K11 adam oldu.Gez modifikasyonu yapacak arkadaşlar aşağıda çizimler mevcut yardımcı olur umarım.

[Resim: 1a.png]

[Resim: 1b.jpg]

[Resim: 4.jpg]

[Resim: 6.jpg]

[Resim: 5.jpg]

[Resim: 1.jpg]

[Resim: 7.jpg]

[Resim: 8.jpg]

[Resim: Ekran_Al_nt_s.jpg]

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
lupus, Yasin06, ALPTUG, xf7er, taarruz, demirci57, scarface4086, alpago, şahin44, Cem1964, mimaslan, Murata, tirendaz, defender45acp, jeronimo, m16a2, ERDAL
Sn Revoket;

Elinize, emeğinize sağlık. 3dsMax ve Autocad programlarını sürekli kullanan bir insan olarak diyeceğim, bitmiş bir çalışmanın üzerine bu denli hassasiyet gerektiren bir ikinci ölçülendirme ve modelleme çok büyük emek. Sizin şu yaptığınızı silahı üreten firma bu denli hassas şekilde üretse imalatın sonuçları apayrı olur. 1 mm payla iğne emniyeti yuvasını patlatmadan, hem kilidi kurtarıp hemde o gezi oraya monte etmek kesinlikle her babayiğidin harcı değil. Keşke fırsatımız olsa işçiliğinizin daha doğrusu ustalığınızın detaylarını daha yakından görmek çok isterim.Tekrardan emeğinize sağlık. Harika görünüyor.

Saygılar...

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
alpago, Murphy, tirendaz, Tongel, taarruz, ERDAL
Övgünüze teşekkür ederim.Çizimler bana ait fakat esas işçilik yakın bir aile dostumuz büyüğümüze ait.Onca işin arasında üretimi durdurup benimle ilgilendi.İşlemin her aşamasında yanında olmadığım için beni uyardı aradı bilgi verdi.Hatta sürgü önündeki kavrama kanallarını ısrarlarıma rağmen açmadı.Akıllı komparator ile tüm yüzeyi taratıp sektörleri hafızaya almış.Sürgü önünde kanalların açılmasını kurtaracak kalınlık olmadığını tespit etmiş.Silahla hiç işi olmayan hümanist karıncayı bile incitmeyen beyefendi bir adam ama ne yaparsın benim gibi bir komşusu var.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
tirendaz, Tongel, taarruz, şahin44, mimaslan
Bu silahı almayıp l120 almamın tek sebebi forumdaki yorumlar diyebilirim. Gerçi ondan da memnunum 540 fişek 0 hata gidiyoruz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi