Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterling (Turaç) 9x19 Fişek İncelemesi
#51
Selamlar,
Bende evvelki gun poligonda 100 adet Str ile atis yaptim. Herhangi bir sorun yaşamadım. (Tp9)
Saygılarimla
 
Alıntı

#52
Merhabalar,

İstanbul Anadolu yakasında hem Sterling hem de Mke 9x19 mermiyi normal liste fiyatından satan bayi var mı arkadaşlar?

Şayet bildiğiniz böyle bir bayi varsa 3000 adet toplu alım yapalım istiyoruz. Her iki markadan olmasını istememizin sebebi, maksat çeşitlilik olsun.

Bu arada Gümüşsuyu'na gitmek gözümüzü korkutuyor. Malumunuz trafik, park yeri sıkıntısı vb... Karşıya geçeceğimize Ankara'ya gideriz daha iyi... Smile

Selamlar
 
Alıntı

#53
Değerli forumdaşlar
Sterling fişekleri ile ilgili en son geri dönütün üzerinden 6 ay geçmiş. Bu yorumlar olumlu ama sonrasında farklı platformlarda bir çok olumsuz yorum duydum. Geçen süre içerisinde bu fişekleri kullananların dönütlerini yazmalarının faydalı olacağını düşünüyorum.

Saygılar
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz
#54
1910 yapısı luger p08 ile 150'ye yakın 2018 sterling fişek attım 5 kez dolu kovan dikti. Bunun tabanca ve şarjör kaynaklı olduğunu biliyorum. 97 model CZ 75 ve 2015 model Walther PPQ m2 ile ortalama 2018 model 600 fişek attım. Hiç bir besleme ya da patlamama gibi fişek kaynaklı olabilecek bir sorunla karşılaşmadım. Buna keza patlama esnasında bileğe verdiği darbe şiddeti mkek fişekler gibi farklılık göstermiyordu. Beni en çok sevindiren ise atışlar sonrası sürgü ve kabza içerisinde kalan kovan prinç atıklarının azlığıydı. Tabancalar gayet temiz kalmıştı.
 
Alıntı
4 üye teşekkür etti:
trkmustafa, Alphawolf, Cyrsis, lenduha
#55
Sterling fişeklerden bugüne kadar binin üzerinde kullandım ve sıkıntı yaşamadım. Atış sonrası bıraktığı az kalıntı konusunda da hemfikirim. Bence MKE den daha verimli bir fişek.
Saygılarımla
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi