Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.45 kalibre bir tabanca almak istiyorum ...
İyi gunler sayin forum üyeleri .

Bildiginiz üzere MKEK' gelen 1911 Coltlar  neredeyse satışa çıkmadan bitti .

Ben bir adet 45 lik tabanca satın almak istiyorum . İthal 1911 modeller çok pahalı ( kaptırmatorler sagolsun) . İzmir' de SIG Sauerin 1911' ini gordum , rakam 19.000 TL idi , ancak ilan sahibine ulasamiyorum . Ulasabilsem o rakama da raziyim .

Asil sorum şu, taşıma ruhsatlı .45' lik tabanca alacağım, su an hali hazirda taşıma ruhsatlı 9 mm tabancam var, yani alacağım silahin büyük taşımasının zor olması çok önemli değil. Sizce 4.000 tl ruhsat parası verip , yerli 1911 klonlarından almak mantıklı mı? Ya da bana tavsiye edebileceğiniz , en fazla 20.000' TL lik bir 45 lik tabanca mevcut mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
Sn. Aydıncodur, selamlar.

Paradoks olmuş biraz. Daha geçen hafta 12.000 liraya satılan bir tabancaya 20.000 lira vermeyi göze alınca, haliyle öğlen olmadan bitiyor vitrinde.

Bu rakamı göze aldıktan sonra, size ulaşan olur aramanıza gerek yok, siz iletişim bilgilerinizi yazın yeterli.

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
mimaslan, lupus, harun, tirendaz, emre76, alpago, asuspc, ahmetarslan, nsyuksel, NG1, pasa_7676, shelby, Xlll, asicocuk, hymer, ismicey, DaRkNeSs-
MKEK sitesinde satışa çıkan Colt tabancaların bilgisayardan ekran görüntüsünü alamadan ürünler bitti desek yeridir sanırım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
NG1
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid340053

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
NG1, lenduha, Sabri
Sayın aydıncodur,

Taşıma ruhsatlı bir 45lik alacak olsaydım, Glock, Sig veya CZ bekleyecek sabrım olmasaydı, mevcut şartlar altında kesinlikle bir HS-45 Sandard sahibi olurdum.

Yerlilerden benim güvenebildiğim bir tek 45lik var, o da Cougar 8045.

Saygılarımla

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, shelby, lupus, batuhanvurall, tirendaz, baracuda77, wubıh, Murata
Merhaba,

Uzun zamandır MKEK'de Sig Sauer P245 ler 3536 USD ile satışta ve üstelik de Alman üretimi... Nedense bir türlü bitmedi bu stoklar... Ben şahsen hem kompakt yapısı, hem de durdurucu gücü ile 1911 platformundan 6 adet kapasitesi ile sadece 1-2 eksik mermi alan bu tabancayı neden bitirmediklerine şaşıyorum...

Az mermi kapasitesi nedeni diyen bilen ağabeyler olsa da, 45 lik te 6 adet bence yeterli...

Sayin aydincondur, sizin tercih etmeme nedeniniz ne olurdu madem 45lik arıyor iseniz?

Saygılarımla

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
lupus, ahmetarslan, alone61, Fruktoz23, huseyin2017

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi