Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt Competition Pistol 45 ACP
Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Aylardır bekleyip, MKEK kapısında kuyruktayken silahların bittiğini öğrenmenin hayal kırıklığını ; forum üyelerimizin silahlarını aldıklarını görmek, biraz olsun hafifletiyor.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
heisenberg, ahmetarslan
Sıkı bir 1911 hayranıyım özellikle beğenerek videolarını izlediğim modele sahip olmanız beni oldukça mutlu etti. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
heisenberg, ahmetarslan
(13-06-2017, 01:45 PM)NG1 demiş ki:
(12-06-2017, 10:33 PM)Yasin06 demiş ki: Sn. heisenberg,

Yeni tabancanız hayırlı uğurlu olsun . Allah kaza bela vermesin. Alamayan forum dostları da üzülmesin. Colt dediğin tam boy ve S.S. olmalı bence. Smile

Saygılarımla.
SS yi anladım da
Tam boy derken.. Huh
Tam Boy  = 5" namlu boyu

Alıntı

'' SS '' de Stainless Steel demek oluyor...

Demek ki ABD' deki kolleksiyonerlerden tutun da, duayen 1911 kullanıcılarına kadar herkes pekmez ağızlı olduğu için Colt' un kendisine has siyah menevişli modellerini tercih ediyor...

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
asuspc, NG1 Doğan Tanka, Sabri, ahmetarslan
(13-06-2017, 03:05 PM)lupus demiş ki: '' SS '' de Stainless Steel demek oluyor...

Demek ki ABD' deki kolleksiyonerlerden tutun da, duayen 1911 kullanıcılarına kadar herkes pekmez ağızlı olduğu için Colt' un kendisine has siyah menevişli modellerini tercih ediyor...

Demek ki doğru renk Colt'a sahibim .)))

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lupus
(13-06-2017, 02:50 PM)S@riyerli demiş ki:
(13-06-2017, 01:45 PM)NG1 demiş ki:
(12-06-2017, 10:33 PM)Yasin06 demiş ki: Sn. heisenberg,

Yeni tabancanız hayırlı uğurlu olsun . Allah kaza bela vermesin. Alamayan forum dostları da üzülmesin. Colt dediğin tam boy ve S.S. olmalı bence. Smile

Saygılarımla.
SS yi anladım da
Tam boy derken.. Huh
Tam Boy  = 5" namlu boyu

Çok pardon ya. bu gelen coltlar tam boy değil 5'' di değil mi.. hay aksi bende tam boy aldım diye sevinmiştim. Tongue

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi