Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt Competition Pistol 45 ACP
Ben de olsaydı da cüzzam olsaydı ( Bu ara da maşaALLAH ) .

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Pagani Dogan Tanka
(27-03-2018, 12:21 PM)hasso1 demiş ki: Üstümüze düşen bi şey varsa, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hasan bey merhaba. Kusura bakmayın mesajınızı daha yeni fark ettim. İlginize teşekkür ederim. O gün üstadım forumun sponsorlarını da düşünerek ne şiş yansın ne kebap misali bir cevap yazdı. Kendisinin direk alakası olmadığı içinde üstüne gitmedim. Ama siz konunun muhatabı olarak şunu söylemeliyim ki benim için  colt hem kaplama hem işçilik açısından büyük hayal kırıklığı oldu. Büyük heveslerle aldığım efsane marka bir tabancanın bu kadar kalitesiz olabileceğini inanın hiç tahmin etmezdim duyar ama pek ihtimal vermezdim. Yılların markası bu kadar rezil olamaz diye düşünürdüm.Ayrıca bu rezilliği yerli bir tabanca yapmış olsaydı eminim şu an forum ithal malı körleri veya borozancıları tarafından mesaj bombardımanına tutulurdu. Sizin ne kadar naif bir insan olduğunuzu biliyorum. Elinizdeki imkan dahilinde bizi coltla buluşturdunuz minnettarım ama bu colt un kepazeliğinin üzerini de örtmemeli. Bu biraz da bizim vatan haini bazı bürokratlarımızında suçu maalesef. Bizim istediğimizi değil kendi dayattıklarını almak zorunda kalıyoruz ve efsane diye bildiğimiz bir markanın amerika da para etmeyen tabancalarına 4 bin küsür dolar bayılıyoruz. Ha siz ne yapabilirsiniz inanın bilemiyorum rezalet ortada lütfen siz söyleyin .Ama ben bir daha görüp kalitesinden emin olmadan markasına aldanıp silah almayacağım. 
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
(27-03-2018, 12:47 PM)wubıh demiş ki: Ben de olsaydı da cüzzam olsaydı ( Bu ara da maşaALLAH ) .

İnanın o kadar para verince bırakın vebayı üzerinde toz bile olsun istemiyorsunuz.
Saygılarımla

Alıntı

(28-03-2018, 08:51 PM)Pagani demiş ki:
(27-03-2018, 12:21 PM)hasso1 demiş ki: Üstümüze düşen bi şey varsa, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hasan bey merhaba. Kusura bakmayın mesajınızı daha yeni fark ettim. İlginize teşekkür ederim. O gün üstadım forumun sponsorlarını da düşünerek ne şiş yansın ne kebap misali bir cevap yazdı. Kendisinin direk alakası olmadığı içinde üstüne gitmedim.

Syn Pagani. 

Mesajınız hem forum kurallarına aykırı hem de biraz ağır ifadeler kullanmışsınız. Biraz daha özen ve saygı lütfen.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi