Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rossi Circuit Judge
Meşakkatli bir süreç sonunda Rossi Circuit Judge 410 Tüfeklerimizi getirdik. Prohunt fuarında ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Büyük ilgiyle karşılandı ve stoğumuz fuar bitmeden nihayete erdi. İlgileri için tüm silah severlere teşekkür ediyorum.
[Resim: 18057632_10155255376657720_8466542743182795469_n.jpg]

[Resim: R12936c_78168.jpg]

upload pic

Alıntı
25 üye teşekkür etti:
Ruhsuz, sparus, GullyFoyle, heisenberg, Ahmet Özalp, batuhanvurall, Saka, tirendaz, wubıh, blacksea, ombra, leon04, karadenizarif, Vefasiz, absobon, tekoglu, Yasin06, tsuba, Alper f92, Dr.Oz, xeorx, Fruktoz23, shooter25, Gazanfer, Zamane Akıncısı
Fuarda Molot'ları inceleme fırsatım olmuştu. Ama nasıl olduysa Rossi'leri gözden kaçmış. Şu sıralar .410 Bore bir tüfek almayı düşünüyorum. Acaba Rossi'lerin satış fiyatı ne kadar ve ne zaman satışa çıkar?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
Sayın Ombra, elimizdeki tüfekler bitti. Üretici de yivsiz üretim için 2019 tarihini veriyor. Bayrampaşa Aydın avcılık Hüseyin Aydın ile irtibata geçerseniz size yardımcı olabilir.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
blueokkes, ombra
Sayın Özgür Kırmızı'nın TT Facebook sayfasında paylaştığı Rossi Circuit Judge gece atışı videosu:

Rossi Circuit Judge

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, aseyhan
(30-05-2017, 07:58 AM)Ahmet Özalp demiş ki: Sayın Özgür Kırmızı'nın TT Facebook sayfasında paylaştığı Rossi Circuit Judge gece atışı videosu:

Tüfek güzel, atışlar güzel, bir de güvenlik ihlalleri olmasa

Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
tirendaz, lenduha, aseyhan
(30-05-2017, 09:25 AM)Sabri demiş ki:
(30-05-2017, 07:58 AM)Ahmet Özalp demiş ki: Sayın Özgür Kırmızı'nın TT Facebook sayfasında paylaştığı Rossi Circuit Judge gece atışı videosu:

Tüfek güzel, atışlar güzel, bir de güvenlik ihlalleri olmasa

Saygılar

Sadece güvenlik ihlali mi? Videonun tümü ihlal, endişe ile izledim... 
  • Atışın yapıldığı yer bir kere Sazlıbosna Gölü meskun mahal içerisinde kalıyor. 
  • Meskun mahal dışı olsa bile o saatte atış yapılamaz, yasak
  • Hadi attın, sera etkisi yapan klima tüpünü vurmak, bir tüp dolusu gazı salmak nedir? 
  • Yerlere özensizce atılan boş kovanlar ve vurulmuş klima tüpleri de "umarım" toplanmıştır.
Saygılarımla.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Sabri, aseyhan, tirendaz, GullyFoyle, sem, Fruktoz23, Gazanfer
Sn lenduha,

Atış alanında çer çöp bırakana ben de çok kızıyorum. Benim atış için kullandığım mekanı farklı zamanlarda benimle paylaşan ama hiç karşılaşmadığımız bir 20 Ga sahibi arkadaş var. Neredeyse her hafta fişek boşlarını, kırdıkları bira şişelerini toplayıp atıyorum. Sonraki hafta manzara yine aynı.
Yahu insan biri bunu topluyor, ayıp oluyor galiba demez mi? Dağ başında belediyenin bu hizmeti verdiğini sanıyor heralde.

Saygılarımla.

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
lenduha, orpeus, Mcemsah, GullyFoyle, Sabri, Zemre10, sem, wubıh, S@riyerli, Dr.Oz, Fruktoz23
İlginiz için teşekkürler Sn.hasso1.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi