Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Micro Roni yasal mıdır?
Sayın hasso1,
Firma sahibi olarak yazmıyorum. Firma çalışanı olarak yazıyorum. Modernizasyonlar ile ilgili detaylı bilgi daha fazla vermem mümkün değil zaman içerisinde bu işleyişi göreceksiniz. Bu konudaki asgari bilgi paylaşımımın mahreminin önemini anlayacağınıza eminim bir firma olarak. Her hangi bir boşluk yok gerçekleşen bütün müracaat ve işlerden haberdar ediliyoruz haliyle. Ayrıca Roni gibi dönüşüm kitlerinin ilk sayfada izninin resmi olarak gerçekleşemediğine dair belirtmeler de bulundum. Diğer aksesuarların izni derken hangi ürünleri kastettiğinizi anlayamadım.

Alıntı

(Dün, 06:03 PM)hasso1 demiş ki:  Türkiye distributorlugu anlaşmanız da boşluklar var galiba, bize de ürün ve teklif veriyorlar

(25-05-2017, 10:21 PM)lupus demiş ki: Sn.Globaltril, CAA, hatta İsrail' de yerleşik pek çok firma genelde '' exclusive '' yetkilendirme sözleşmesi yapmaz. Daha ziyade kim proje, sipariş ve para ile giderse malı ona verir geçer. Eğer CAA firması ile bu türden bir yetkilendirme sözleşmesi yaptıysanız tebrik eder, başarılar dilerim. 

Bu memlekette herkes tek distribütördür. Ta ki işi öğrenene kadar...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, mtaner55
Sadece açılan konuya binaen katkıda bulunup bir meram belirttik. Fakat atılmakta olan mesajlarımıza birçok yorumda zan ve eleştiri yapılıyor. Sanırım sonu gelmeyecek. Bu yaklaşımlardan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Şahsen merak ettiğiniz soruları kurumsal mail adresimize mesaj olarak atabilirsiniz. Şimdilik diyeceklerimiz bu kadar. Bu kanaldan ekstra bir soruya daha yanıt vermemenin daha uygun olacağı kanaatindez.
Saygılarımızla.

Alıntı

Kedi'dir Kedi

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): Fruktoz23, hotelmike, 1 Ziyaretçi