Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS Produkt
Merhabalar,
Aklımda Osmanlı Savunmayı arayıp sormak vardı ama burda konu açarsam tüm dostlar faydalanır diye düşündüm. 

Sayın Hasso1,
Hs9 modellerini bu sene yeniden MKE'de satışa sunmayı düşünüyor musunuz? Malum tüm dikkatler Colt modelleri üstündeyken bütçesi uygun olmayanlarda dört gözle HS modelleri bekliyordur. En yakın zamanda ofisinizi de ziyaret etmek isterim. 

Saygılarımla,

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
SKN
Geç cevap için özür diliyorum. Çarşamba günü HS vitrindeki yerini alacak.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Karakoc, batuhanvurall, colakoglu
Sn hasso bir soru da ben sorayım izninizle.(konu farklı olsada bir şekilde muhabbet uzaması için uygun olacagi düşüncesiyle yazıyorum. Uygun gorulmuyorsa şayet yöneticiden mesajın silinmesini rica ediyorum.) Taurus tabancalari gelecek mi? Zira ümit ettiğim üzre taşıma ruhsatı alamazsam fayda fiyat oranı yüksek glock'a nazaran daha uygun fiyatlı olacagi düşüncesiyle hs produkt ve taurus modellerini niyetlendim. Kısacası taurus markasını getirme planinizin olup olmadığını,zamani ve modeli hususunda bilgi rica ediyorum. Verdiğiniz bilgi için teşekkür eder ve bu kadar karışık yazdığım için herkesten özür dilerim.

Alıntı

Taurus ithalatı henüz yolun başında ve yol biraz engebeli duruyor.
http://www.taurusexport.com/en/distribut...rus/europe

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Karakoc
Sn hasso' nun verdği linkte Taurus tabancalara bakarken 12+1 7,65 bir silah gördüm. Aklıma Fatih 13 geldi , böyle bir tasarımı olsaydı belki daha çok satılırdı .

Alıntı

Sayın hasso1,

MKE İstanbul şubesinde HS-9 Mod. modelleri ne zaman satışa çıkabilir? MKE sitesinden gördüğüm sadece Sup Compact modelleri bulunuyor. 

Saygılar.

Alıntı

En yakın yılsonunda olur.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpi
(24-09-2017, 11:27 AM)hasso1 demiş ki: En yakın yılsonunda olur.

Teşekkürler Sayın hasso1,

Sanırım XD Mod.2 lerle beraber gelebilir. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılar.

Alıntı

Sayın hasso,
Mkek vitrinlerinde HS tabancaları görme tarihimiz nedir?

Alıntı

Ocak Sonu olarak tahmin ediyoruz.
Gelecek olan modellerimiz;
HS9 Mod TR Siyah
HS9 Mod TR Çelik
HS9 Sub Compact Siyah
HS9 Tactical Çelik
XD9 Mod2 Sub Compact Çelik
XD9 Mod2 4" Siyah
XD9 Mod2 4" Çelik
XDm 3.8" 9mm Compact Çelik
XDs 9mm Siyah
XDs 9mm Çelik
XDm 45ACP Competition Siyah

Alıntı
18 üye teşekkür etti:
alpi, kurtkan, batuhanvurall, jfmrk, drmehmet, Altuğ, heisenberg, Sberat, scarface4086, turion64, xeorx, blueokkes, Gravis_Pro, feritbulut, 6patlar, atabey06, ŞAHAN BIÇAKÇI, Carbon12

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi