Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XD- E
Star 
Forumdaşlar,

Springfield Armory XD-E isimli yeni ürününü tanıtmış. Önceki modellerde ne eksik ise yeni modele eklemişler Tongue  
Görünen o ki şimdilik 9 mm, tek sıra şarjörlü, horozlu, manuel emniyetli, gizli taşımaya yönelik bir model detaylar için buyrun link;

http://www.springfield-armory.com/xde-series/

Saygılar.

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
lupus, tirendaz, husrev, LKT, heisenberg, alpago, GullyFoyle, Vefasiz, sem, Sabri, Pistov, scarface4086, batuhanvurall, tekoglu, FRD, xeorx
Slogan güzelmiş, Smile .

'' The hammer-the most important tool in the toolbox. '' 

'' Çekiç - Alet çantasındaki en önemli alet. ''

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
LKT, GullyFoyle, Vefasiz, alpago, Sabri, tirendaz, ombra, eraonk, Fruktoz23, scarface4086, batuhanvurall, tekoglu, DaRkNeSs-
(28-04-2017, 11:28 PM)lupus demiş ki: Slogan güzelmiş, Smile .

'' The hammer-the most important tool in the toolbox. '' 

'' Çekiç - Alet çantasındaki en önemli alet. ''

Bence riskli bir slogan. Diğer XD modellerine elveda demeleri lazım o halde. Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ombra
Sn. Lopus Smile  ben olsam "Horoz - Kümesin en mühim elemanı." derdim. Wink

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
xxglockxx, lupus, Sabri, tirendaz, Fruktoz23, nutkey, binajwaad, Red Kit, tekoglu, jeronimo, drmehmet
Silahın seri numarasına telefon numaramı yazmışlar zannedip heyecanlandım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
Pazar geniş, rekabet keskin olunca her kitleye hitap etmek gerekiyor.
Tahminim bu platformu 4" ve 5" tek ve çift sıra şarjörlü modellere de uygulayacakları yönünde.
Tabi biz, internetten bakmaya devam edeceğiz bu modellere.

Alıntı

Sevgili dostlar görsel ayrıntıları da ben ekleyeyim Smile
[Resim: FB_IMG_1493399381423.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399389182.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399395028.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399401051.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399406674.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399413184.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399421650.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399430684.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399435573.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399443462.jpg]

[Resim: FB_IMG_1493399450056.jpg]

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
batuhanvurall, S@riyerli, Gazanfer, heisenberg, tekoglu, FRD, taarruz, sem, alone61, xeorx, ERDAL, defender45acp
[Resim: FB_IMG_1493396833591.jpg]
Kısa spesification görseli
[Resim: Screenshot_20170428_195752.png]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
taarruz
Sn. Hasso1,

Türkiye distribütörlüğünü aldığınız günden beri HS Produkt markası ürünleri konusunda hem hizmet kalitenizi, hem ürünlerinizi, hem de ilgi ve alakanızı büyük bir zevk ile takip etmekteyim. Allah bozmasın ticaret bakış açınızı ve hizmet anlayışınızı.
Sadece senelerdir değişmesini beklediğim bir konuda sormak istiyorum;
Springfield üst adı altında model çeşitliliği, estetik ayrıntıcılık, bilinirlik konularında ciddi bir yol almış olan markanın neden hala bir ayrımcılık yaptığı konusu aklımı kurcalamaktadır. Diğer markalarda bu ayrımlar yokken örn. Glock bugün Avusturya'dan gelmiyor diye Amerika'dan getirilebilirken veya bizde ki Canikler Amerikaya'da Canik olarak giderken ve örnekler çoğaltılabilecekken neden bu ayrımcılık sürmektedir, bu konuda güncel bilgi verebilir misiniz? Hırvatlar bize 3. dünya ülkesi muamelesi mi yapmaktadır? 
Osman Ortaç Bey'in kısa değerlendirmesi olmasa HS9 hakkında bir değerlendirmeye ulaşmak nerede ise zorken, XD serisi ürünlerin yüzlerce saha ve kişisel tanıtımının olması bile bir şeylerin net bir şekilde ayrı tutulduğunun kanıtıdır.
Dünya üzerinde hiçbir ürün için ömür boyu sadece Amerika'da satılacaktır diye bir anlaşma yapılamaz ki tüketici haklarının bu kadar önemli hale gelmiş olduğu dünyamızda bu hak gaspıdır. Başlangıçta bir süre kabul edilebilir gelirken bunca yıldır bu durumun değişmemesi şaşırtıcıdır.
Sizin gibi bir forum ve hizmet dostunun bu konuda ayrıntılı ve tüm soruları ortadan kaldıracak bir bilgilendirmesini merak ile beklemekteyim. Saygılarımla,

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Yunus Sancar, Karakoc
Sayın Nsyuksel,
Her ziyaretimizde, her mailimizde bu konuyu dile getiriyoruz. Bu HS Produkt kaynaklı bir kısıtlama değil. Ürettiği ürünün %90 dan fazlasını alan distribütör olan Springfield kendince ürünü kötü ellerin geçmesinden ve ban yemekten korumak amaçlı bir uygulama getiriyor. Diyor ki birlikteliğimiz başlamadan üretmeye başladığın standart HS serisini istediğin yere satabilirsin (ellerinden gelse bunu da kısıtlayacaklar da bu kadarını HS kabul etmiyor), anlaşmamızdan sonra üretmeye başladığın tabancaları sadece bana, Kanada'ya, AB'ye ve eski Yugoslavya ülkelerine satabilirsin diyor.

Bunu nasıl aşacağız bilmiyorum, ama geçen hafta genel müdüre bu konuda bir mesaj attım.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
nsyuksel, drmehmet, _X0X_

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi