Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cevap Gonderim Hatasi
Öneriler için çok teşekkürler.
Bir çok biçimlendirme de yaptığım için ilk olarak Sn. Kıraç Ata'nın önerisini denedim ve işe yaradı.

Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Kıraç Ata, ilksurfer
(05-03-2019, 05:06 AM)ilksurfer demiş ki: Evet efendim, ilk 15 mesaji ben kontrol edip yayınlıyorum...

Saygılar

Sayın ilksurfer,

Yeni üyelerin doğrudan mesaj yazabilmesi için kıdemlerini (yeni üye > tam üye) belli aralıklarla toplu olarak değerlendirip mi güncelliyorsunuz? Veya yapmamız gereken ek bir işlem var mı?

Saygılar

Alıntı

15 anlamlı mesaj yazan ve en az 30 gün üye olanlar Tam üye sınıfına yükseliyor. Otomatik olması lazım ama bazen program hata yapıyor o yüzden ben kendim üyeliği düzenliyorum. Sizinki değişmemişti, düzelttim.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
marlinspike, TMN23, sparus
TT forum üst başlığında Logomuzun solunda yer alan Alerts butonu çalışmıyor. Acaba bu sorun sadece bende mi var?

Alıntı

Sayın Sabri ben de denedim. Buton çalışmıyor.

Alıntı

Sn. Sabri. Dun akşamdan beri bu sorunu bende yaşıyorum.

Alıntı

(11-07-2019, 09:31 AM)Sabri demiş ki: TT forum üst başlığında Logomuzun solunda yer alan Alerts butonu çalışmıyor. Acaba bu sorun sadece bende mi var?

Sayın Sabri;
     Aynısı bende de var.Yine ceza mı aldım diye düşünüp duruyordum.

Alıntı

(11-07-2019, 09:31 AM)Sabri demiş ki: TT forum üst başlığında Logomuzun solunda yer alan Alerts butonu çalışmıyor. Acaba bu sorun sadece bende mi var?

Bende de var aynı sorun devam ediyor tıklayınca çalışmıyor gibi... ama... bugün bilgisayarda mouse'un sağ düğmesiyle denedim, yeni sekmede aç yapınca çalıştı (telefonda da basılı tutunca sağ düğme menüsü çıkıyor aynı şekilde)

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
(16-07-2019, 01:25 PM)red demiş ki:

Bende de var aynı sorun devam ediyor tıklayınca çalışmıyor gibi... ama... bugün bilgisayarda mouse'un sağ düğmesiyle denedim, yeni sekmede aç yapınca çalıştı (telefonda da basılı tutunca sağ düğme menüsü çıkıyor aynı şekilde)

Bu sorun bende de epey zamandır vardı.Ben adbloker veya pop up bloker tarzı eklentilerden kaynaklandığını düşünüyordum.Sağ tıklayınca ben de görebildim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi